Přejít na výpis diskuzí

Joaquin Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
470 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sexy8D!

    Není nutný se blíž vyjadřovat..nejvíc se mi líbil ve Vesnici, Gladiátorovi a Okrsku 49..fakt, ten chlap je úžasnej! Jinak na googlu najdete hafo webů v angličtině, např www.joaquin-phoenix.net.. Sexy, sexy, sexy..
  • Hm jo

    4uste lidi nevíte kdy bude premiera v česku we own the night?kuju
  • ڞasnej,krásnej ale to už jsme všechno slyšely!!!
  • je sladkej až se mi kazej zuby fůůůůůůůůůůůůůůj hnusssssss
  • Nehorší je, když někomu zatemní mozek zamilovanost nebo blbost, oba případy se tady vyskytly. Fakt je ten, že je to velmi dobrý a věrohodný herec, ale jsou i lepší. Mám ho ráda a viděla jsem všechny jeho filmy ale to mi neubírá na kritičnosti, některé jeho filmy také nejsou dobré. například ve Vesnici nedostal vůbec příležitost ukázat svoje kvality. Je to nehorázná pitomost, dokonce i takový herecký génius jako Brody nebo Weaverová nedostali vůbec žádný prostor. Papa
  • krasavec joaqin mmmmmmiiiiilllluuuujjjjiiiii hhhhhhhhhhhhhhhhoooooooooooooooo *14*
  • Ha, někdo reálně uvažující..;) Máš pravdu, sme paka..ale je sexy8D..
  • Vesnice

    Klídek lidi, kdyby ve Vesnici nehrál, nemělo by to svoje kouzlo!!!Takže nevim, co se vám na tom nelíbilo! Adrien i Weavrová všici věděli proč do toho jdou, tak toho nechte. Vesnici mam ráda a už se těšim, až znova na ni půjdu do kina. Kdy a kde to vám neřeknu, to je tajemství;) Náhodou Joaquin byl ve všech filmech co jsem viděla dobrej dost dobrej - výbornej!!! A jestli někdo tvrdí, že viděl jeho filmy a nelíbí se mu jeho výkon, tak at jde s těma svejma kecama někam!!! Proč by se teda někdo kdo ho nemá rád na to měl dívat? Na ,,VSECHNY JEHO FILMY" No jasně chápu - kritici atd bla bla bla, ale hnus je, když někdo někoho nenávidí nebo ho nemá rád. To se mi pak z takovejhlech lidí zvedá kýbl. JINEJ DRUH LIDI: někdo šel na Vesnici proto, protože si řekl - Shyamalan - jupí a udělal horor! Hovno. On udělal pokus!!! Jestli chcete co vědět a ten kdo se na to dívá z pohledu filmaře, tak ten pokus pochopil. Nebyl to ani horor ani triller, ale byl to dobrej film, kterej měl tyhle prvky. Nechci machrovat, ale občas si řikam - ten člověk natočil film - ten se ale má, chtěla bych vidět vás, co vy páni kritici udělali. Každej film musíte brát s rezervou. Jděte se do kina bavit a ne ho kritizovat. Bye your love Draaaci
  • Joaquin

    Ahoj nevite jestli chodi pořad s Evou Mendez?Ale asi ne že?No jinak jsem viděla walk the line a musim řict že tam hral výborně i Rees zahrala skvěle!Těším se na jeho další film!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit