Přejít na výpis diskuzí

Jitka Schneiderová

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re:

    Je původem ze Znojma *15*
  • Nevím jak teď

    Jelikož pocházím ze Znojma i Jitka a měl jsem ji měl před několika lety možnost spatřit v jednom baru ve Znojmě -cca6 let zpět,tak mě vcelku její namistrované chování velice překvapilo.Přišla tam jak kdyby přišla Madonna a snažila se na sebe svým hlučným chováním poutat pozornost a stále se dívala jestli všichni vidí.Ale doufám, že z tohoto vyrostla a žije poklidný rodiný životem *3*
  • kouzelna

    je vazne piekna a ma neco vazne neco strasne zariviho v ocich !!! chtel bych ji nekdy potkat:-)
  • A co divadlo Extrem

    A co diovadlo Extrem. To nestoji za zminku...
  • hi

    Jitka je fakt boží. Má v sobě hereckého ducha. Všechny role co kdy měla, zahrála perfektně. Nejlepší byla herecká obsazenost pro mě film "Jak se krotí krokodýli" , to jí sedlo a pak ještě docela i "Samotáři" .Papa. *3*
  • Skvělý pár+krásné mimčo

    *7* Ahoj, viděla jsem na fotkách Vaši krásnou dcerku Sofii-Annu a moc se k Vám hodí. Mám děsně ráda Jitku i Davida Švehlíka, je to v současnosti nejskvělejší herec své generace. Zdravím Vás všechny tři a přeju zdraví a lásku a štěstí !!!
  • Je super *3*
  • je to super herecka *14*
  • je pěkná

    Jitka je opravdu moc krásná moc moc krásná, líbí se mě jeji oči má je moc pěkné.Hned bych ji bral. *8*
  • Jitka je móóóóóc hezká a je z Brna jako já, ane neklapalo by to nám, protože je mi 11.
  • Dáma

    Jitak Schneiderová je moc krásná dáma....:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit