Přejít na výpis diskuzí

Jitka Schneiderová

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3* *4*
  • Jituš dojed do toho Hodonína kultůrní dům Horní Valy .Zdálo se mě žes jela minulí Pátek přes našu obec ve wolkswagnu měl sem maskáče *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *14* *14* .
  • Všechno nejlepší k 39.narozeninám Jitko! *15* *3* *3* *1*
  • VŠE NEJ *3*
  • jana291995

    Znojemské vinobraní

    Dneska byla Jituška na Znojemském vinobraní a šla z královnu.Moc ji to slušelo..a ani sem nevěděla že se narodila ve Znojmě,to je pecka *3*
  • prosba

    Jitka se mi také líbí, líbila se mi v Přešlapech, v Pojišťovně... Chtěla bych ji požádat o autogram,ale nevím kam ji mám napsat. Pomůžete mi ? Díky Romana *3*
  • 1.majushka.1

    No :)

    Mám jí ráda, je to fajn herečka, dokáže zahrát cokoliv! *4*
  • Mam ji moc rada

    Dobry den,jestly budete číst tento vzkaz prosím ozvěte se mi...!Potřebovala bych svámi mluvit o něčem hodně důležitém...ozvěte se mi prosim na e-mail:snoodok@seznam.cz........
    M ooooooooc moooc děkuji *4*
  • Narozeniny

    Milá Jituš
    Přání k Tvým narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • ...

    kočka!!!
  • Sa mot ář i

    Ve Filmu Samotáři se mi Jitka strašně líbyla hrála holčinu která byla podle mího stylu a kterou bych někdy rád potkal,ale je to jen ztvárněná postava z Filmu. Jitka je prostě nádherná holčina mejch snů *14*
  • Sedmikráska

    Miluju Jitku, je to krásná sedmikráska mého života ...
  • Jitka

    Jitka je opravdu moc pekna.Neni to klasicka sexbomba ale o to je mnohem krasnejsi.Ma v sobe prirozenou krasu.Asi by mne nechtela co? *1*
  • magyar

    Re: Re: Nevím jak teď

    Eh ... ubožáku.
  • Jitko, zajímalo by mě...

    jestli jste v Samotářích tak dobře zahrála zkouřenou Hanku, protože jste tak výtečná herečka, nebo jste už nějakou zkušenost s trávou měla? *5*
    Jinak jste opravdu skvělá herečka a hlavně nádherná žena.... *14*
    P.S. děkuji za odpověď
  • special

    dnes jsem ji videl pri nataceni na Zizkove,je vazne specialni
  • Krasne narozeniny

    Domnivam se, ze jednim z nejhezcich darku k narozeninam pro herce je uvedeni celovecerniho filmu pro sirokou verejnost, v nemz hraje hlavni roli. Toto se stalo pani Jitce o poslednim vikendu, kdy v podvecer jejich narozenim televize odvysilala ceskou novodobou senzacni komedii "Jak se kroti krokodyli". Povedeny snimek .... a Jitce preji dodatecne hodne zdravi, nemene stesti a spokojeny zivot. Drzim palce.
  • Re: Re: Nevím jak teď

    Tak neotravuj cizí lidi a tohle se ti nestane
  • Jitku znám

    Ahoj , začetla jsem se do vaší diskuse o "namyšlené" krásné herečce. Jen tak pro zajímavost- Jitku znám osobně už od jejích 15-ti let a asi i každý , kdo zná nějakou celebritu osobně , mi dá za pravdu , že jejich chování vůči fanoučkům a nebo " cizím" lidem zákonitě MUSÍ být odtažité -nikdo se nedovede vžít do toho , že Vás denodenně lidi poznávají na ulici , chtějí po vás podpis ..a nebo jen povšimnutí. Takže volí -" nejlepší obrana je útok" . Jitka sama o sobě namyšlená vůbec není -mě připadá , když se jednou za čas vidíme- uplně stejná jako před těmi lety , co jsme spolu byli ve škole. A to v tom znojemském baru ..no jo když je veselá -stojí to za to!!:))) nepotřebuje na sebe upozorňovat -spíš naopak!! Jinak zdravím všechny její fanoušky ..a je opravdu to opravdu skvělá herečka!! *3* *1*
  • Re: Nevím jak teď

    Je porad stejna, bohuzel:(,ja jsem ji potkal nahodou, jak vychazi z Lucerny v Praze.Pozdravil jsem ji a rek neco v tom smyslu ze ji znam z televize a vetsi aroganci jsem necekal.Jeji pritel ci kdo to byl ,vypadal ze si na nas vyslapne, a div nas tam nechce pokosit a ona vytahla nos nahoru a zatvarila se jak vladkyne sveta...Jen podotknu, ze mel asi o 20kg a 30cm min nez ja a mi kamaradi:)),jediny co nam zbylo,se mu pousmat do oci a jit dal...nevim jestli nebylo lepsi mit misto ty nasi kamaradsky nalady trochu agresivnejsi a trochu ho tam narovnat...tot zazitek k nasi "krasne" namyslene herecce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit