Přejít na výpis diskuzí

Jiří Strach

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dodnes je mi líto, že jsem se nepřišla osobně seznámit, i když jsem měla tolik příležitostí (na rautech u Mattlachů :-) )
    Jste fajn..
  • Odkaz na recenzi filmu Jiřího Stracha, za který by se měl ,,pan režisér" opravdu stydět.
    http://www.bojovnici.cz/?page=clanek&idc=3
  • Pane Strachu, poslouchal jsem Vás dnes ráno v TV. je mi 45 let, ale těch lží a nepravd o době 70.let jsem už dlouho neslyšel. ta zapšklost, umíněnost a arogance mezi pražskou ineteligencí fakt nemá obdoby. My jsme se neměli špatně, zato ted byste měl natočit o tom, jak jsou lidi každou chvíli na dlažbě a bez peněz. To by totiž v té podle Vás tragikomické době být nemohlo, Vy ubožáku.
    • Klid, jména jako Strach za deset let nikdo znát nebude a stupidity typu Labyrint nebo nábožensky poblázněné tzv. pohádky skončí v koši.
    • Bara
      pane Petře,ubožák jste Vy,protože Vy píšete nesmysly,pan Strach je velmi sympatický a velmi vzdělaný muž! Jeho filmy milují,jsou krásné,ale především si na panu reziserovi važim toho,že věří v Pana Boha - zde e jeho velikost - ví,že nic se nestvořilo samo..... *14* Bůh Vám žehnej pane Strach :)
  • pokud me chce kontaktovat, tak muj mail je ruzena.ruzickova@fastwebnet.it. Dekuji.
  • Dobrý den,

    jsem překladatelka z češtiny do italštiny a v poslední době jsem přeložila titulky filmu "Cyril a Metoděj apoštolové národů". Zaujaly mě vaše filmy a domnívám se, že by se mohly líbit i Itálii. Jsem ochotná vypracovat italské titulky. Bude to asi záležitost Vašeho producenta, tak jestli máte zájem, mi sdělte na koho se mám obrátit.
  • Mam skvěleho syna do filmu je to talent je mu 16 a bude mit uspěch věřte mi muj e-mail je rene35@seznam.cz mate zajem?
  • Jeden z nejlepších českých režisérů, zaujal mě už jako Lotrando. Filmuje takovým uvolněným, nenuceným způsobem. Nejvíc se mi od něj líbí Anděl Páně a Vůně vanilky.
  • Dobrý večer mám pro Vás zajímavý námět na film, je to silný příběh,který jsem slyšel od svého dědy,kronikáře z humpolecka.Je to příběh člověka s celoživotní tíhou vraždy ze žárlivosti.Myslím,že by Vás tento pravdivý příběh zaujal, pokud máte zájem dozvědět se více zde je na mne kontakt Roman Svoboda mob724908847 děkuji
  • Vazeny p. Strach
    potrebovala by som na Vas nejaky kontakt, tyka sa to scenara - 50 roky v base, z pohladu 18 rocneho dievcata so zmyslom pre humor. Podrobnosti by som radsej mailom.Dakujem velmi pekne
    dor.ka@zoznam.sk
  • DejPánBůh dobrý den pane Jiří Strach.Mohl byste nám poslat svůji e-mail.adresu? Chtěli bychom Vám napsat osobně.Jinak vaše filmy a pohádky mají šťávu,náboj a smysl.Přejeme hezké a Požehnané Vánoce 2012 .Děkujeme a s PánemBohem.Moje adresa: jirka.klas@seznam.cz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit