Přejít na výpis diskuzí

Jiří Strach

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den,
    dovoluji si vás pozvat na výstavu "ANDĚLÉ" (svatých obrázků na téma ikonografie andělů), která se bude konat v Praze ve dnech 6. - 8. září 2012 na Veletrhu Sběratel PVA EXPO Praha http://www.sberatel.info/cs/clanky/k-veletrhu/andel---posel-a-sberatel-unikatni-vystava-na-letosnim-sberateli.html
  • Dodrý den, mohla bych poprosit o zaslání modlitby ( kterou jste se modlil v TV NOE )pro řidice pře cestou. Moc se mi líbila. Děkuji
    asvorcova@email.cz
  • moc se mi libi rozhovor v sobotni priloze deniku , jirku bych chtela mit za syna :-)je vyborny a ze mu obcas pan buh nezvedne mobil? to se asi deje nam vsem :-)
  • Dobrý den pane Strachu. Ráda bych Vám zaslala k nahlédnutí malý scénář -příběh z období Ježíše Krista. Buď se Vám bude líbit, nebo mi nemusíte vůbec odpovídat. Nevím, kam bych ho mohla zaslat. Přeju Vám hodně štěstí a božího požehnání. Eva z Mostu (eva.luna@seznam.cz)
  • Hezký den pane Kubíček
    Mám k Vám prosbu taky hledám kontakt na pana Jiřího Stracha.Něco mu dlužím:-)a ráda bych to vrátila.Můžete mi pomoci.Děkuji a přeji pěkný čas Alena
  • Nikolo potřebovala bych poslat panu Strachovi anděla určitě mu udělá radost/byl totiž s podobným ze stejné výtvarné dílny vyfocený v novinách/ nemám ale kontakt myslíte ,že bych mohla poslat balíček do Hořovic třeba jeho bratrovi ,že by mu ho předal??Zkuste se poptat Děkuji a přeji pěkný den :-)A.
  • janikoz

    Všechno nejlepší

    Hodně zdraví, štěstí a ať se Vám splní všechna přání, s pozdravem, Jana *1*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší k narozeninám! *1*
  • fletnidlo

    Očka

    On má naprosto neuvěritelní očka!! *14*
    Ale jinak na těch fotkách co tu jsou (jak má tu kapucu přes hlavu) vypadá hrozně staře
  • :)

    Jirka má moc fajn bráchu..znám se s ním ptž je to doktor v Hořovické nemocnici:) ted mi ošetřuje nohu kterou sem si vyhodila na horách:D ale je to taky bezva chlap a jsou si strašne podobný
  • Aooooy

    Aoooy... dneska jsi byl v ČT já jsem ta Kačka pro kterou si psal ten podpis, jak tam za mě šla ta prodavačka z "pitevny" jinak jseš fkt BEST BEST BEST BEST... a jinka jsem taky taky ve znamení váhy..... !!! xDxD pp a ještě jednou dík za podpis!! *3* *3*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší k narozeninám! *14*
  • Držím palce

    Je to hodně dlouho, byli jsme spolu na natáčení filmu Pějme píseň dohola, moc milej a faj kluk, nikdy mě nenapadlo, jak na sobě zapracuje. Často vzpomínám na naše povídání a jen by mě zajímalo, jestli si na mě pamatuješ. Přijela jsem za filmovým BOBEM. Přeji ti Jirko hodně a hodně úspěchů a tvé filmy se mi moc líbí. Jana F.
  • Poděkování

    Děkuju za to, že jste a jaký jste. Ten nahoře z Vás musí mít radost.
  • Jirka je kouzelný...

    Jirka má mimořádné charisma.Nikdy jsem ho neviděla osobně,jen v televizi,ale jeho energie je tak silná a čistá,že člověk má pocit,že je s ním propojen. *3* Za vše mluví např,jeho pohádka Anděl páně.Je v ní úžasná moudrost života. *4*Jirka je prostě zářící bytost.....díky za něj...
  • o Jirkovi

    pro malé doplnění informací filmografie hrál ve filmu Smrt krásných srnců 1986, v seriálech Bylo nás pět a Dobrá čtvrť...
  • Re: Re: Jirka

    Abych se s ním mohla potkávat je fakticky krásný a mezi herci to bude úžasné
  • Re: Jirka

    Jiří Strach je moc krásnej celý týden natáčel u nás ve vesnici Ďáblovu lest každý den sem se tam byla koukat včera natáčeli naposled od 17:00 do 5:00 ráno i tam sem byla celých 12 hodin bylo to krásné umělá bořka vichřice atd. atd. a byla tam i hodně znamých herců např: Ivan Trojan, Aňa Gaislerová, Vojta Dyk, Filip Tompsa, Tereza Voříšková mno to byl nejkrásnější týden mého života od té doby si plním sen a budu stdovat hereckou školu poté budu režisérka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jirka

    Pan Strach je úžansej- právě dneska jsem ho dofotila.Točil u nás film v Broumově-je moc přitažlivej-škoda, už ž ho asi nikdy neuvidím *4*
  • Jirka je dobrý režiser

    *3* Jíří Strach je můj vzor.
    Chěla bych být režiserkou a jeho filmy jsou dobrý. Líbí se mi jeho charisma. Taky se mi líbi že některé filmy jsou z 2. sv. války. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit