Přejít na výpis diskuzí

Jiří Štědroň

OSOBNOST 3.1.2009 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Večná škoda,že sa na tak dlho,nie vlastnou vinou, stratil úžasný hlas Jiřího Štedroňa. První sníh bol pre moju mamu elixírom. Vám pán Štědroň prajem, aby nasledujúce roky boli pre Vás zadosťučinením, aby Vaše piesne ostávali dlho v srdciach a Váš krásny hlas bol elixírom. Ďakujeme.
  • Dobrý den pane Štědroni, prosím velmi bych chtěl alespoň text písně "Jste dámou co mou duši ničí", můžete mně prosím pomoci? Předem Vám velmi děkuji. Vladislav Strych, Brno
  • Filmografie

    Dobrý den, pokud se nepletu, tak Jiří Štědroň hrál po boku Ladislava Peška v Popelce jako partner pí. Hruškové.
    To jenom, že ve filmografii je uveden pouze jeden film.
    S pozdravem Pavel Plch
    • skypi

      Re: Filmografie

      Určitě se nepletete, je to moc pěkná pohádka, z roku 1969, která vloni v prosinci vyšla i na DVD. Přidala jsem tady tři klipy, které jsem z této pohádky našla na youtube.
      • Re: Re: Filmografie

        Na psychologii v LIberci nás učila Štědroně maminka.Byla krásná,elegantní dáma.Měla prostě úroveň:-) :-):-)
        • Re: Re: Re: Filmografie

          ...takže Jirka bol po mamičke najskôr, aj mne sa páčil aj stále je pohľadný muž, hodne všličoho pekného prajem... *14*
  • Pane Jiří

    Vážený pane Jiří Štědroni,
    měla jsem Vás ráda jako zpěváka, SSM ne SSM, přestaňte se trápit!!! Milovala Vás moje tchýně, já a teď i má dcera, zpívá Vaši popelku ve sboru. Zapomeňte na minulost, žijte přítomností!! Jste úžasný, pořád!! *3*
    • Re: Pane Jiří

      Milý Jirko!

      Krása,inteligence,umění se vždy v tomto
      státě trestá,ale je lepší mít 100 věr-
      ných fanoušků,než milión idiotků.
      To viš,taková ,,AGÁTA"nebo.....??????
      Již neplatí,( CO ČECH, TO MUZIKANT),ale
      ( CO ČECH,TO ZÁVISTIVEC)

      ......Romča
  • Vaše paní

    Vazeny pane Stedroni, jestli se Vase pani jmenovala za svobodna Huskova,rada by ji kontaktovala nase babicka z Lelekovic - Bozenka - za svobodna take Huskova. Vcera ji pry videla take v televizi. Prosim ozvete se. Mnohokrate dekuji.
  • První sníh

    Pane Jiří,
    chtěl bych zase slyšet Vaši nejhezčí písničku první sníh ale i ostatní.naposledy jsem byl na Vašem koncertu v Gottvaldově v roce 1985. *4*
  • Vlaky

    Vážený pane Štědroni!
    Vím,že máte určitě málo času,ale potěšilo by mě,kdybyste mi odpověděl.Já si občas rád zabrnkám na kytaru,ale nejsem tak dobrý,abych si k písničce,kterou slyším napsal akordy.Moc se mi líbí Vaše Vlaky.Pokud mi poskytnete akordy,budu moc rád.
    Hodně zdraví přeje Zdeněk Hadrovský z Kutné Hory
    • Re: Vlaky

      Jiří, ze všech zpěváků jste byl a jste mému srdci nejbližší. Anna
  • Píseň Markéta

    Zdravím ve spolek, nemáte prosím někdo píseň Markéta od pana Štědroně? Nejlépe ve formátu mp3. Už ji dlouho sháním a pořád nic:( Kdyby se někdo našel, můj mail je pihlunka@ seznam.cz Díky moc!
    • Zdravím také, mám ji pouze na staré vinilové desce a nádherně šumí, ale je tak krásná, že mi to nevadí. Ovšem nikde jinde jsem jí nenašla.
  • Moc dobře si pamatujeme jeho působení v skupině UV SSM Plameny asi se snažil rozložit stranu zevnit. Proti J Štědronovi nic nemám v popelce se mi i líbil.
    Ale kdo nebyl v SSM neměl šanci.
  • Dobrý den pane Štědroni,
    možná hloupý nápad - připravujeme oslavu narozenin mé mamky, která Vás strašně zbožňuje.
    Nedalo by se udělat nějaké překvapení, že byste se u ní na oslavě objevit? Prosím o info...
    Děkuji Bartule *3*
    • *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit