Přejít na výpis diskuzí

Jiří Štědroň

OSOBNOST 3.1.2009 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jestli jste měl někdy mladší fanynku , ale díky Popelce jsem Vás doslova zbožnovala již v 5-ti letech . /byl to rok 1976/ Když se mi babička snažila vysvětlit že budete nejspíš ženatý , vzala jsem si pokladničku a chtěla se Vás jet zeptat. Vylekaná babička mě dostihla až na nádraží a dodnes tuto historku vypráví - dnes už mým dětem . Přeji Vám hodně úspěchů a štěstí.
  • přání

    Milý pane Jiří
    Přání k Vaším narozkám,hodně štěstí,zdraví a dobrou
    pohodu a ještě dostatek sil.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Hodně zdraví do dalších let a mnoho hezkých pisnicek
  • Vážený pane Štědroni, chci Vám v novém roce 2012 popřát jen to nejlepší.
    Jste nesmírně charismatický muž a patříte mezi mé idoly už 35 let.
    Se srdečným pozdravem, vaše ctitelka
  • Jako malá jsem byla zdrojem legrace pro celou naši rozvětvenou rodinu, od nějakých 11-ti let jsem tvrdila, že se vdám jedině za Jiřího Štědroně. Už tenkrát měl obrovské charisma. A teď když poslouchám jeho písně, pořád mne to ještě drží:-))
  • Pane Jiří proč se nehrají Vaše písničky,Vaše fanynky by je rady poslouchaly, ale není co.
  • Chodívala jsem na Vánoční koncerty v Havířově a vzpomínám, že jste tam byl i s Yvetou Simonovou. A byl to zážitek. Vždy jsem Vás obdivovala - nádherný hlas, slunečný úsměv a skromnost, o které se nedá hovořit u většiny ješitů. Přeji Vám hodně zdraví a ještě mnoho, mnoho ůspěchů.
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví a štěstí *3* *15*
  • Pane Štědroni ,je mi 50 a v mládí jsem vás a vaši hudbu milovala.Líbí se mi hudba i vy stále,ale čas je neúprosný ve všem.Hodně zdraví do dalších let Vám přeje vaše posluchačka Jana z Olomouce. *14*
  • Preji Vam vse nejlepsi k narozeninam, hlavne zdravi. Stale se divam na pohadku Popelka, moc se me libi. Mejte se krasne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit