Přejít na výpis diskuzí

Jiří Schmitzer

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncert v Praze-Petrovicích

    http://www.prahapetrovice.cz/pozvan ky/jiri-schmitzer.html

    2. listopadu 2009 v 19.00 hod.

    Písničkový recitál, na kterém vystoupí známý herec a kytarista Jiří SCHMITZER

    Místo : Kulturní sál Domu občanské vybavenosti, Praha-Petrovice, ul. Edisonova 429

    Doprava : stanice Morseova, bus 154 od metra Háje a Skalka

    Vstupné 100 Kč

    Předprodej vstupenek : Recepce úřadu MČ v úředních hodinách, tel.: 274 860 731
  • Jirka je frajer

    Jirka byl spatren na Haida festu,a byl ze vsech jasne nejlepsi!!!!!!!!!
  • WEB

    Mrkněte na www.jiri-schmitzer.webnode.cz - je tem vše ohledně Jirky Schmitzera včetně koncertů
  • Jiří Schmitzer v Brně

    Mrkněte na Jirku v Brně na Flédě:

    http://www.moravskatele vize.cz/cooltura/jiri-schmitzer-na- flede/
  • .._karinka_..

    Pan herec

    Pan herec *14* nejůžasnější !
  • Kontakt

    Ahoj všem. Máme s přítelkyní malý dotaz. Existuje nějaký přímý e-mailový kontakt na pana umělce Schmitzera??? Jen k zodpovězení několika drobných dotazů ohledně močení v bazénu ve filmu Kráska v nesnázích. Byla tato scéna skutečná??? Ví někdo pravdu o Jirkovi??? Opravdu je Jirka takový Hujer??? Děkujeme V&M Brno. A řekněte PRDEEEEELLLLL. *1*
  • Když si pozveš blba

    Chtěl bych "poděkovat" panu Schmitzerovi za včerejší (27.9.) koncert v Kadani. Ještě více takových rádoby umělců a může jít naše kultura dopr.... Pak ať se nediví, že na jejich koncerty chodí čím dál méně lidí, když jsou tak úžasně spolehlivý jako výše zmíněný trouba. Bez jediného slova omluvy (zřejmě pod náporem vypitého alkoholu to nebylo možné) se nebyl schopen ozvat a svojí nespolehlivost vysvětlit. Tak že ještě jednou díky za krásný večer a již nikdy více.
    • Re: Když si pozveš blba

      Omlouvám se za datum, ale bylo to 24.9.08. To víte je to pořád ve mně, takže chybička se občas vloudí.
  • nová role pro J.Schmitzera

    Vážený pane Schmitzere,
    již dlouho si myslím, že byste byl skvělý
    v roli malíře Van Gogha. Už jenom ta podoba. Třeba by se našel někdo, kdo by
    znova zřežíroval životopis tohoto slavného
    malíře a vás obsadil do hlavní role.
    D.
  • Jiří Schmitzer

    Stejně tenhle herec byl nejlepší v Chalupářích a Marečku podejte mi pero. *4*
  • |Potřeubi pomoc

    Prosím vás,dělám fundraisera v jedné příspěvkové organizaci a plánujeme zorganizovat benefiční akci.Chtěla bych na ní účast pana Schmitzera a nemůžu na něho sehnat kontakt pomůže mi někdo?Marketa.Terova@seznam.cz
    • Re: |Potřeubi pomoc

      zdravím,taky se mi nedaří dohnat nějaký kontakt na jiřího...vám se to podařilo?jestli ano,mohl bych o kontakt poprosit:-)...chtěl bych ho pozvat k nám do klubu..s díky petr strákoš,736481170
    • Re: |Potřeubi pomoc

      Zkus kontaktovat divadlo Solidarita na Praze 10, kde mel koncert, tam by ti mohli rict jak oni ho kontaktovali....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit