Přejít na výpis diskuzí

Jiří Schmitzer

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak je to s datumem narození ? V říjnu nebo listopadu ? *3*
  • Děkuju! Když je mi blbě,vzdycky mi písničky pomůžou vstát a jít. Nemám lepší motor. Díký
  • Všechno nejlepší,hodně,zdraví,štěstí a úspěchů *4*
  • všechno nejlepší: *3*
  • Dobrý den, nemohu nikde na vás najít jakýkoliv kontakt. Rádi bychom vás pozvali do nového hudebního klubu v Táboře. Prosím, můžete se mi ozvat? Kontakt: s.prochazkova1@seznam.cz nebo 777 032 366 - Šárka Procházková.
    Moc děkuji!
  • Poděkování.

    Děkuji panu Schmitzerovi za společné vyfotografování se dnes 21.5 2011 v Ústí nad Labem na Miladafestu v letním kině. Zdraví souznitel v dnu narození Hany Zagorové Kamil *5* *5* *5*
  • Jiří Schmitzer

    vse nej k narozkam ;-) :D
  • Re: schmitzer vs. sovák

    no protože Sovák se jmenoval Schmitzer než si vzal pseudonym
  • schmitzer vs. sovák

    přoč nemá jméno po otci? Jiřím Sovákovi?
  • přeju ti k narozeninam

    preju hlavne hodne zraví štesti a at se ti splní jedno přání Zdenek *3* *5*
  • Jiří Schmitzer

    Milý Jirko
    Gratulace k Vaším dnešním kulatinám
    narozeniny.Přeji hodně štěstí,zdraví,
    úspěchy a dobrou pohodu. *4*
  • Koncert v Praze-Petrovicích

    http://www.prahapetrovice.cz/pozvan ky/jiri-schmitzer.html

    2. listopadu 2009 v 19.00 hod.

    Písničkový recitál, na kterém vystoupí známý herec a kytarista Jiří SCHMITZER

    Místo : Kulturní sál Domu občanské vybavenosti, Praha-Petrovice, ul. Edisonova 429

    Doprava : stanice Morseova, bus 154 od metra Háje a Skalka

    Vstupné 100 Kč

    Předprodej vstupenek : Recepce úřadu MČ v úředních hodinách, tel.: 274 860 731
  • Jirka je frajer

    Jirka byl spatren na Haida festu,a byl ze vsech jasne nejlepsi!!!!!!!!!
  • WEB

    Mrkněte na www.jiri-schmitzer.webnode.cz - je tem vše ohledně Jirky Schmitzera včetně koncertů
  • Jiří Schmitzer v Brně

    Mrkněte na Jirku v Brně na Flédě:

    http://www.moravskatele vize.cz/cooltura/jiri-schmitzer-na- flede/
  • .._karinka_..

    Pan herec

    Pan herec *14* nejůžasnější !
  • Kontakt

    Ahoj všem. Máme s přítelkyní malý dotaz. Existuje nějaký přímý e-mailový kontakt na pana umělce Schmitzera??? Jen k zodpovězení několika drobných dotazů ohledně močení v bazénu ve filmu Kráska v nesnázích. Byla tato scéna skutečná??? Ví někdo pravdu o Jirkovi??? Opravdu je Jirka takový Hujer??? Děkujeme V&M Brno. A řekněte PRDEEEEELLLLL. *1*
  • Re: Když si pozveš blba

    Omlouvám se za datum, ale bylo to 24.9.08. To víte je to pořád ve mně, takže chybička se občas vloudí.
  • Když si pozveš blba

    Chtěl bych "poděkovat" panu Schmitzerovi za včerejší (27.9.) koncert v Kadani. Ještě více takových rádoby umělců a může jít naše kultura dopr.... Pak ať se nediví, že na jejich koncerty chodí čím dál méně lidí, když jsou tak úžasně spolehlivý jako výše zmíněný trouba. Bez jediného slova omluvy (zřejmě pod náporem vypitého alkoholu to nebylo možné) se nebyl schopen ozvat a svojí nespolehlivost vysvětlit. Tak že ještě jednou díky za krásný večer a již nikdy více.
  • Re: |Potřeubi pomoc

    zdravím,taky se mi nedaří dohnat nějaký kontakt na jiřího...vám se to podařilo?jestli ano,mohl bych o kontakt poprosit:-)...chtěl bych ho pozvat k nám do klubu..s díky petr strákoš,736481170

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit