Přejít na výpis diskuzí

Jiří Paroubek

OSOBNOST 16.10.2010 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KOKOTOR

    Vážení a milí,
    předem chci říct,že si myslím,že se umím vyjadřovat slušně a politiku komentuji asi tak často,jako každý jiný občan této země.Dále bych chtěl uvést,že levicová politika má svá plus,ale i tak je mi zcela cizí a proto bych chtěl vzkázat výše uvedenému XICHTOVI TOTO:

    Ty pojebaný hnusný hovado!Kurvíš tuhle zemi jako nikdo jiný a pokládáš to za nádherné výsledky.Jediné co musím uznat je,že Rath vzal zdravotnictví za správný konec a trochu ho vytáhl, ikdyž to tak nevypadá.Ale ty!?PRASE BRADAVIČNATÉ!!!Se poser z těch svých avantýr a vypadni z politické scény.TADY NEJSI VŮDCE,TAK PŘESTAŇ KÁZAT CO MÁME DĚLAT A KOLIK PLATIT!!!MY,MY SI TĚ PLATÍME,MY ŽIVÍME TVOJE OBROVSKÉ PANDĚRO A TO MUSÍ PŘESTAT.

    Tolik můj názor na pana předsedu. *16*
    • Re: KOKOTOR

      Děkujeme za slušné vyjadřování.
      A kup si DORMEO matraci a pohodlné polštáře!
    • Re: KOKOTOR

      Já s tebou plně souhlasím *3*
  • vše nejlepší!!!

    ..k narozeninám !!!! *15*
    • potřebuji peníze

      nechceš mi darovat nějaké ty tisíce ,
  • ČSSD stála vždy za hofno a Sobotka tomu dodal patřičnou gradaci!Kdežto Paroubek je solo zmrrd!Někde jsem před pár dny četl metráčkovi hemzy a upřímně se divím,že má tahle bečka hofen ještě dostatečně silný žaludek vlézt mezi lidi a blít šrot z úst!Divný stát a divní lidé...Na druhou stranu je všude něco a myslím si,že ČR je na tom ještě hodně dobře s porovnáním,co se ve světě děje...
    • Jedno se této straně ale musí nechat!ČSSD je jediná strana,která vždy rozdávala a rozdávat bude,akorát nikdy nebylo z čeho a ani nebude...
  • ROKO

    Od každého chceš omluvy za výroky od poslanců jiných stran ale za tvé výroky (být demokracie)od voleb bys musel sedět nejméně 10 let. (př.Gottwald)
  • Doufám, že se nám zase pan Lev nevrátí zpátky do politiky, když ho všichni tak přemlouvají. Jímá mě hrůza, když si jenom podmyslím, že zase budeme poslouchat ty jeho plky.
  • paroubek byl vůl už jako spermie
  • ...

    vetsiho picusa neznam *16*
  • Snědý Paroubek.

    Dívám-li se na foto Paroubka, stále jej vidím snědého a nevím proč.Mohu si to myslet. *16*
  • Já se divím, že se TOTO vůbec někdy dostalo do vlády.
    • TOT je tam daleko víc. Zemský škůdce Kalousek je TOTO jako vyšité a to nemluvím o Drábovi a doktorovi Smrt.
  • MUDr.

    Pane Believer, dostal ste mě. Málem mi praskly plíce!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit