Přejít na výpis diskuzí

Jiří Dvořák

OSOBNOST 31.12.2006 
232 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 100%divadelní výkon

    s manželkou patříme mezi vaše obdivovatele
    v čt jsme shledli div.představení kde máte dvouroli, v jedné roli mluvíte jen v samohláskách.
    váš výkon nás tak fascinoval a velice se nám líbil,že bychom ho chtěli mít i v domácím kině, ale nemůžeme zjistit názevza odp.děkujeme
    K.Kőtt
    studenka
  • andrii

    Ďáblova lest

    První díl nasadil vysokou laťku, tak jsem zvědavá na pokračování. Napínavý film od začátku až do konce. Jiří Dvořák hrál na jedničku s hvězdičkou. Moc moc se těším na neděli. *3*
  • vše nejlepší k dnešním narozeninám *4*
  • Vše nejlepší k narozeninám. Hodně zdravíčka štěstíčka. Jste ten nejlepší herec kterého znám. Ať se vám daří jak v práci tak v osobním životě. Poslechla jsem si všecny vaše knihy které jste četl a doufám že budou další. Máte krásný hlas a dobře se poslouchá.
  • Sylvík :o)

    Všechny moc zdravím, taky si myslím že je Jiří Dvořák okouzlujíci chlapík a strašně mne mrzí, že jsem ho neshlédla v Brně ( pocházím od tud ). Líbí se mi v roli i jako čert Uriáš i jako voják ve Vanilkovém nebi. To jak se dokáže podívat mne naprosto dostává *15* Přeji mu krásnou dcerku i báječnou manželku. Pokud si to snad budete číst, tak přeji mnoho pracovních úspěchů a milích zážitků v soukromém i profesním životě. Jste pro mne sexy chlap *14* Jen tak dál... Budu se těšit na další Vaše filmy i pohádky *4* S pozdravem a přáním krásného dne - Sylvík *14* PS: Potěšila by mne Vaše fotografie s autogramem, ale nechci být vlezlá ( děkuji ). *9* *7*
  • Ďáblova bible

    Dnes byl vysílán první díl Ďáblovi bible.Musím říci,že mne to docela zaujalo a už se těším na další díly.
    Jiří Dvořák opět nezklamal.Hraje krásně a moc mu to tam s Bárou Munzarovou slušelo!!! *3*
    • Re: Ďáblova bible

      Osobně si tedy,pokud mohu,myslím,že mu to slušelo i bez ní,tedy hlavně bez ní,také si myslím,že jemu by to slušelo,kdykoliv kdekoliv tři dn neupraven,třeba...Je velmi přitažlivý a velmi talentovaný *14* *3*
      • Re: Re: Ďáblova bible

        Je velmi talentovaný a možná i přitažlivý,ale mne trochu zklamal tím,že se odstěhoval od manželky a dcery.Určitě to nebylo kvůli Martinu Trnavskému,to byla bulvární slátanina.Bára Munzarová se o něm vyjadřovala všude a vždy velice hezky.Asi tak jedinečný přece jenom nebude. *3*
  • Díky

    Včera jsem měla to štěstí vidět hru "Ideální manžel" a ačkoli můj den nebyl nijak skvělý,tak večer v divadle jsem se dokonale pobavila a zapomněla na všechny starosti.Nejen pan Dvořák,ale i všichni ostatní herci předvedli naprosto bravurní výkon.Díky.Moc se těším na další představení - pokud seženu lístky a někoho,kdo by šel se mnou.Se svým ideálním manželem už nepojedu,další takovou oběť po něm už nemůžu chtít. *4*
    • zoriste

      Re: Díky

      Včera v Brně opět ekcelentní výkon v Broukovi,Andy tam byla a předala za fanklub kytici tulipánů!Díky Andy! *14* *3* *3*
      • Re: Re: Díky

        Závidím,také bych chtěla Jiřího osobně vidět,bohužel bydlím v Ostravě,takže mám asi smůlu *9*
        • petal76

          Re: Re: Re: Díky

          Holky já Vám ten sraz tak závidím, doufám, že se NĚCO stane a budu moci také přijet *4* , ale zatím tomu moc nedávám *9*
        • zoriste

          Re: Re: Re: Díky

          Tak přijeď do Prahy,ubytování seženu.... je to až za měsíc takže času dost a pendolino jezdí prý v pohodě... *3*
          • clemi

            Re: Re: Re: Re: Díky

            pendolínu už nezamrzaj cdromy??? *1* *1* *1* *1*
            • zoriste

              Re: Re: Re: Re: Re: Díky

              Prý ne,je konečně jaro....no i když zase je tu pár přízemních mrazíků,ale do 22.5.už bude i po zmrzlejch,takže Ostrava může klidně vyrazit ku Praze! *14*
      • Re: Re: Díky

        To je náhoda! Bára Munzarová včera v Brně hrála také! *4*
        • zoriste

          Re: Re: Re: Díky

          Já už nevím jak to říct slušně....tady jsi na foru které se týká Jirky Dvořáka a kde právě hraje paní Munzarová si běž řešit na její forum. *10*
          • Re: Re: Re: Re: Díky

            Nebylo to napsáno s žádným podtónem!
            Není třeba v tom příspěvku hned hledat něco nekalého!
            Přečti si to znovu!Není tam napsáno,že hráli spolu!
            Bára hrála s Frídou v Thelmě a Louise a Jiří Dvořák v Broukovi.
            Pokud vím,tak společně hrají v jedné hře na Vinohradech. *7*
            • zoriste

              Re: Re: Re: Re: Re: Díky

              Ano v Adině.... *8*
          • Re: Re: Re: Re: Díky

            Co je na tom hrozného když zde jenom podotknu,že ve stejný čas hráli v Brně spolu?!
            *7*
            • zoriste

              Re: Re: Re: Re: Re: Díky

              Hrozného na tom není nic,spíš jakým podtonem to bylo napsáno,spolu nehráli,hráli jen náhodou ve stejném městě.... *8*
    • petal76

      Re: Díky

      Závidím Ti opravdu moooooc *4* teď budu mít rušnější 2 a 1/2 měsíce, ale snad pak konečně budeme moci Vinohrady navštívit, mám políčeno právě na Ideálního manžela a Figarovu svatbu *3*
    • zoriste

      Re: Díky

      Moni,příště jdu s Tebou třeba na Brouka! *3*
  • zoriste

    Exkluzivní rozhovor s Jirkou

    Na webu jdvorakfans.cz najdete exkluzivní rozhovor s Jirkou Dvořákem kde prozradil co jinde ne,více na webu fans! *14*
  • zoriste

    podepsané foto J.Dvořáka

    Kdo by měl zájem o podepsanou fotku Jirky Dvořáka nechť se ozve na můj mail zozi@seznam.cz a já pošlu *14* *3*
    • Re: podepsané foto J.Dvořáka

      ahoj,
      moc prosím o zaslání podepsané fotografie Jirky Dvořáka s věnováním

      předem mnohokrát děkuji
      Pavel

      Dvořáček Pavel
      Nám.na Balabence 1438/2
      Praha 9 - Libeň
      190 00
  • Jirí

    Tak ja se pridam ke vsem tem skvelym komentarum a musim rict, ze i ja mam Jiriho Dvoraka hrozne rada. Uplne poprve jsem si ho vsimla docela zajimavou cestou a to v dabingu. Uz nevim jestli to byl serial Knight Rider nebo Dallas *3* , ale jeho hlas je pro me vzdycky uplnym pohlazenim pro usi. Jsem rada, ze jsem casem mela taky moznost zjistit, jak skvely je Jiri herec a ze dokaze skutecne zahrat jak se rika cokoliv! Od uchylneho vraha v Pokoji bez oken az po "vycuraneho" certa v Andelu Pane. myslim, ze s Ivanem Trojanem byli dvojici k nezaplaceni...
    Doufam, ze se se Jiri bude dal objevovat na obrazovce a taky ze budu mit vic stesti videt ho na prknech, protoze to jediny predstaveni, ktere jsem zatim videla, Kdo se boji Vrginie Wolfove bylo pro me uzasnym zazitkem a hereckym koncertem vsech ucinkujich.
    Preju mu hodne zdravi, stesti a at se mu role jen hrnou... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit