Přejít na výpis diskuzí

Jiří Dvořák

OSOBNOST 31.12.2006 
232 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příspěvek pro radost

    Ahojte všichni milí přispěvatelé, i vy pane herče. Chtěla jsem se jen přidat k názoru, že světla pasáže jsou jen čekáním na chvíle, kdy vstoupí pan Dvořák a vidím, že v tom nejsem sama.A vpodstatě od prvního filmu, co jsem vás viděla- tuším, že to byl Pokoj bez oken, jste mě okouzlil. Je fajn, když hrajete ve filmech, ve kterých se můžete na někoho tak hezky koukat. Ještěže nejsem herečka, asi by se mi z vás úplně zamotala hlava. Také zdravím vaši ženu(tedy ani nevím, jestli nějakou máte, ale to snad ani jinak být nemůže) a jsem šťastná, že má někoho, kdo se na ni tak krásně dívá doopravdy a ne jen pro plátno.
    • Re: Příspěvek pro radost

      A já Vám paní Kauli odpovím *4* ! Je krásné číst, že máte pana Dvořáka ráda a že mu přejete štěstí v podobě jeho rodiny. Je tu bohužel více lidí, kteří mu štěstí nepřejí, závidí mu a urážejí jeho ženu, a to dokonce matku jeho dcery!!!! To si tu žádný neuvědomuje.Štěpánka
    • Re: Příspěvek pro radost

      Manželkou Jiřího Dvořáka je vynikající herečka Barbora Munzarová.Mají spolu dceru Aničku. *3*
    • Re: Příspěvek pro radost

      musím souhlasit, film Pokoj bez oken byl perfektrní a co film Vyvraždění rodiny Greenů??? ten byl taky skvělej. Pan Dvořák má za manželku herečku Báru Munzarovou.
    • Re: Příspěvek pro radost

      Fakt odpovídám sama sobě, i když je to lehce směšné. Blahopřeji vám k vaší ženě i vaší dcerce. Je to super, že opravdu existují normální herci s rodinou.
      • Re: Re:

        Vaše dcerka je milá, máte štěstí, že je podobná na vás. Vaše žena je totiž velmi ošklivá a ještě k tomu nafoukaná. Divím se Vám, že jste si vybral tuhle. To jste neměl zapotřebí. *8*
        • Re: Re: Re:

          Pan Dvořák hlavně nemá zapotřebí na svých stránkách číst tak urážlivé a nechutné názory na svou ženu!!! Pochopitelně si Báru Munzarovou bral proto,že se mu líbí a má ji rád! *3*
  • přání

    přeji vše nejlepší k narozeninám,hodně štěstí v soukromém i profesním životě,včera jsem viděla hru Ideální manžel,byl prostě k ,,sežrání´´! *3*
  • Pro Péťu

    „Bára je trochu rozmazlené dítě, které hřeší na slávu svých rodičů. Žije v představě, že je geniální herečka, které by se všechno mělo přizpůsobit. Píše jeden tisk,velmi zajímavě a dále..Začíná se totiž spekulovat, že výpověď by Munzarovou mohla potkat i na Nově, kde hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Důvody? Velmi podobné těm, které jí vyčítali kolegové z divadla – tedy nesnesitelnost, přecitlivělost a povýšené chování. *1*
    • hudy

      Re: Pro Péťu

      A ty téhle bulvární slátanině věříš, jo? Tak to tě docela lituju *15*
      • Re: Re: Pro Péťu

        já obdivuji Jiří ,takže proč bych tomu neměla věřit *7* *14*
        • Re: Re: Re: Pro Péťu

          ZDRAVIM.MYSLIM ZE NENI DOBRE VERIT VSEMU CO SE PISE.JA SAMA ZA SEBE MUZU RICT,ZE PAN DVORAK JE NEJEN SKVELY HEREC,ALE PREDEVSIM UZASNY CLOVEK.JE VELMI MOUDRY,A HLAVNE JE SAM SEBOU,NA NIC SI NEHRAJE.KAZDY Z NAS MAME SVE STAROSTI A NEVYHYBAJI SE ANI SLAVNYM.PREJI PANU DVORAKOVI JEN TO NEJ...HODNE KRASNYCH ROLI,HODNE STESTI V OSOBNIM I PROFESNIM ZIVOTE.VELMI SI HO VAZIM JAKO HERCE,ALE PREDEVSIM JAKO CLOVEKA.KATKA
          • hudy

            Re: Re: Re: Re: Pro Péťu

            Naprosto s tebou souhlasím, ale myslím, že by to úplně stačilo napsat pro příště normálním písmem a ne capslockem!
            díky
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pro Péťu

              Ahoj.Naprosto souhlasim.Ale je fakt,ze to napsala presne.Taky jsem mele moznost setkat se s panem Dvorakem osobne.Aje to fakt saupr uzasny clovicek.A takove ty hloupe reci co o nem koluji,neposloucham je.Vzdyt lidi co zavidi uspech druhemu je spousta,a pak,v nasi zemi se uspech neodpousti.
        • Re: Re: Re: Pro Péťu

          Možná by to Niko také chtělo trochu přemýšlet!
          Obdivovat Jiřího Dvořáka můžeš,ale všem slátaninám,které píší v Blesku bys věřit nemusela!
          Například zrovna Jiřím nedávno psali,že s oblibou holduje alkoholu a není to pravda. *3*
          • Re: Re: Re: Re: Pro Péťu

            No,něco na tom asi bude,neboť také mi připadá divné,že by přišel na zkoušku do divadla a v igelitce by mu cinkaly lahváče *1* *1*
    • Re: Pro Péťu

      *4*
  • Jirka je sympatický chlap!!! Jeho role amerického vojáka Stanleyho ve filmu " vůně vanilky" byla skvělá.Miluju ten film!!! Jirko jen tak dál!!!Držím palce....
  • Text

    Napište mi pane Dvořák prosím budu ráda děkuji předem *4*
  • Výborný herec v dáblova lest a ztracená brána byl úžasný

    A anděl páně ještě lepší *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *5* *5* *5* *15* *15* *3* *14* *4* *5*
  • Je to herec na kterého se velice ráda dívám, dovede opravdu zahrát vše nejen duší ale i přesvědčivostí. *4* *4*
  • :-)

    Přeju všechno nej ke krasným kulatinám :-) *5*
  • filmy ČT

    Viděla jsem Vás hrát ve filmech " Vanilkové nebe " a " Operace Silver A" a velmi obdivuji Vaše herecké schopnosti.
    Ráda bych také navštívila některé z Vašich představení v Praze, na které se upřímně těším.
    Jestli je to možné, můžete mi poslat Vaši fotografii ?
  • byla jsem na představení Brouk v hlavě, na výročním a bylo to fakt suprovýýý *1* Pan Dvořák podal naprosto perfektní výkon...málem jsem se počůrala smíchy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit