Přejít na výpis diskuzí

Jesy Nelson

OSOBNOST 22.3.2013 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přesně ... nej z LM ♥♥
  • popravdě nechápu jak ji někdo může takhle nadávat .. ona je dokonalá ! můj celeb crush ♥♥♥ ano jsem BI a tet všichni do mě ... -_-
  • to je nejlepší věc jakou sem zatim slyšela *15* *15*
  • presne
    lolatka je nej spina na svete
    *1*
  • děkuji *3* *3* *3*
  • prestan laskave pomlouvat moji naj kamosku
    nejsi nic jineho nez je namyslena kra.a
    takze laskave sklapni
    nemas zadne pravo pomlouvat ji a uz vubec ne jesy
    jesy je velmi dobra zpevacka a kdyby ne tak by nevihrala x factor
    jestli jeste neco reknes abygontesz tak ti rozhodne rozbiju hubu to se neboj
    je to jen varovani
    tak jak rika nafoukli ksicht tedy lolatka pa pa *3* *3* *16* *16*
  • *3* *4*
  • přesně tak naprosto s tebou souhlasím
  • Tak poslouchejte ! Ti co nemají Jesy rády tak to sem nepište !! Jak moc dobře víte tohle je stránka kde jsou osobnosti a vy můžete svým komentářem je muzete po chválit nebo něco napsát co každého potěší ! Jesy je velmi dobra zpěvačka a když se vám nelíbí tak nemusíte hned někoho urážet ne? Jako největší sobec je: lolatka
    Vůbec nic o zpěvu neví !!! Jesy si prošla hodně těškým obdobim a moc si přejí aby to období zažila lolatka !!! Protože ona je největší mrcha pod sluncem
    *16* kdyby něco věděla o zpěvu což pochybují moc dobře by si sáhla do svědomí a uvědomila jakou špínu kolem sebe napachala !!! Takže lolatko šáh ní si do svědomí ;)
    A i vy ostatní co nemáte Jesy rady prestante uurážet ;) *16* *16*
  • 1. přestan se machřit nikoho to nezajímá
    2. a když říkáž že o hudbě něco víš tak jak můžeš Jesy urážet. kdyby nespívala dobře tak by nevihrála x-factor a nestala by se zpěvačkou
  • Dokonalost ♥
  • Sabina ji má strašně moc ráda :3 Jesy je její vzor :3
  • a ANO mluvim s tebou aby......
  • za 1. drz hubu ty kravo
    klidne ti zaspivam, byla sem 10 na soutezi tak asi o hudbe neco uz vym. zatim co ti by si jedine hyhnala jak prase
    a za 2. nikdy si me nevidela tak zavri ku.vu ANO
    beztak mas hlavu jak zachodovou stetku tak sklapni
    pa pa *3*
  • Mne taky Jollao
  • tak mi zaspivej ty jestli to teda dokazes. a radsi utec nekam hodne daleko ptoze ona je z LM nej takze si davej pozor na to co rikas
  • jedine prase si ty kdyz to rikas
  • mne se libi nejvic z little mix *4* *4* *4* *4* *4* *14* *3*
  • mne se lini tenjvic z little mix *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Mužu se zeptat chodí Jesy ještě s tím Jakem Rochem z Rixtonu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit