Přejít na výpis diskuzí

Jesy Nelson

OSOBNOST 22.3.2013 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak poslouchejte ! Ti co nemají Jesy rády tak to sem nepište !! Jak moc dobře víte tohle je stránka kde jsou osobnosti a vy můžete svým komentářem je muzete po chválit nebo něco napsát co každého potěší ! Jesy je velmi dobra zpěvačka a když se vám nelíbí tak nemusíte hned někoho urážet ne? Jako největší sobec je: lolatka
    Vůbec nic o zpěvu neví !!! Jesy si prošla hodně těškým obdobim a moc si přejí aby to období zažila lolatka !!! Protože ona je největší mrcha pod sluncem
    *16* kdyby něco věděla o zpěvu což pochybují moc dobře by si sáhla do svědomí a uvědomila jakou špínu kolem sebe napachala !!! Takže lolatko šáh ní si do svědomí ;)
    A i vy ostatní co nemáte Jesy rady prestante uurážet ;) *16* *16*
    • presne
      lolatka je nej spina na svete
      *1*
      • to je nejlepší věc jakou sem zatim slyšela *15* *15*
    • přesně tak naprosto s tebou souhlasím
      • *3* *4*
  • Nechápu jak může být někdo proti ní *8* vždyť je dokonalá a aj kdyby měl chyby tak bude furt pro všechny skvělá jelikož chyby má každý *3*
  • Pro mě je Jesy dokonalá žena ♥ je můj vzor...díky ní vím, že se nemůžu vzdávat a musím bojovat dál...a že vypadá špatně? vážně? O.o je naprosto krásná! file:///C:/Users/Eva/Downloads/jesy.....gif
  • popravdě nechápu jak ji někdo může takhle nadávat .. ona je dokonalá ! můj celeb crush ♥♥♥ ano jsem BI a tet všichni do mě ... -_-
  • Naprosto souhlasim jesy ma nejhesčí postavu z Little Mix a je y nejhezčí !!!! *3* *3* a nejtalentovanějšíí! podívejte se okolo sebe jesy je dokonalá ! nic ji nechibý *4* *3* *4* *3* a tak tooo taký ý ma být to jsou jen vaše kecí keci kecičkí *16* *16*
  • Všichni, co nadáváte Jesy, jste asi narušený -,- Až toho dokážete tolik, co ona a budete mít hlas lepší jak ona, tak sem něco pište! -,- Je úžasná. Nevím, kde jste sebrali, že je 'tlustá', ale né každá holka musí vypadat jako anorektička s 30 kily -,- Proberte se! Btw., až budete zase někomu něco vyčítat, začněte u sebe *3*
  • Sakra, proč všichni hejtujete Jesy? Je naprosto dokonalá! je můj vzor a nezajímají mě ty vaše keci, že je tlustá. Pište mi hejtíky, mě je to jedno *3* *3* . Jesy je totiž nejhezčí z LM !!!!!!! *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    • jj to je pravda Jesy je nejhezčí z LM taky jí miluji
  • love007
    Je krásná, všichni ji jen odsuzují, ale nedívají se na to, co všechno dokázala :D Jesy je úžasná, mám ji z LM nejradši. Nejhorší je to že to, že tohle dělají i jiným celebritám např. Adele, Lady Gaga, MJ apod...

    Jo a ještě něco, až dokážete to, co dokázali oni, tak si sem přijďte a pruďte!!
  • Je to úžasná zpěvačka s velkým talentem. Je vidět že je opravdová žena a váží si toho! ♥
    • Je to prasa, nie speváčka. *12* *12* *12* *12* Postavička je teda ženská až moc.
      • jedine prase si ty kdyz to rikas
      • Ty si prase :D Jak můžeš tohle o ní nepsat jenom, protože není anorektička tak vůbec nevypadá jako prase... Je opravdu překrásná, má styl a má úžasný hlas a její postava vůbec není hrozná... hlídej si svoji postavičku, protože o proti Jesy jsi úplný trus :* Chtěla jsem napsat h**no, ale tohle je mnohem slušnější :D
      • taky si myslim:D .. teda jako mela by se sebou neco delat protože hlas nema až tak spatnej .. ale jeji vyzor .. žena jak lusk to jo
        • prosim te hlas ma hrozný
          *11*
          • tak mi zaspivej ty jestli to teda dokazes. a radsi utec nekam hodne daleko ptoze ona je z LM nej takze si davej pozor na to co rikas
        • Proč by měla se sebou něco dělat je krásná, talentovaná a není tlustá ... tak co ona by měla se sebou to spíš ty bys ses mohla zamyslet nad sebou ty jsi snad nějaká Miss nebo co?! :*
        • tý jo .. já nemohu nesouhlasit .. klído bych jí i pomohla ale žárlím na ní .. víš jako ... jesy je tak populární že na ní žárlim a to nehodlám ignorovať ...
          • Taky bych chtela stertnout JJ !! ... To kole bolo fakt moc moc lehračníí!!!! .. jako spomalenej zábetr tam trepnout bylo užasnýýý !!! ... teším se na jejich druhej singl ... doufám že ekd výde už bdue george zase single !!:DDD
            • taky doufám .. tedy aspon doufam že bude živej .. lebo jako Jesy je obrovská holka.. nikdy neviš .. muže to bejt i nehoda .. ja se taky teším .. a hodne .. i na jejich desku proste sou amazayn .. :D .. to je moje menší legrácka .. s mou kámoškou se zabávame na účet zayna z 1D
          • jako ja ji taky zavidim ... ale ne tu postavu .. radeji bych byla plocha jako treba Leight-Anne .. - i tá je docela dobrá když jsme pri tom .. ale jako možná se ji líbi ze je takova a nehce s tim neco delat .. nebo možna je nenažrana .. jisti to chapes kazdy ma nekdy tu svou chvilku ... ona ji ma hodne casto
            • jo ?? .. já pratele nemám .. ale často si rada jen pro sebe ríkam veci jako perriefect , briliam a tiež amazayn :DD .. extraordiharry !!:DD .. it sounds perriefect!!:DD ..
            • já se jmenuju Eva:) né nejsem tá Eva .. z Eva a Vašky:D .. lidi si mne pletou .. nebo delaj legraci nevím .. jo ja jsem si taky rikala že bych chtela byt tak moudra .. nevim jestli ho napsal on .. jako já moc o nich nevim .. ale mam rada Jamieho a JJ ty sou mi oblibenci... jako nevim jestli si ot videla ale tak se JJ vyrejpal z toho kola a smál se .. jako to bylo legrační .. ja bych ho chctela potkat ..
            • já jsem Renáta .. ty ? .. myslím že geroge to má fakt hodne dobre premyšlení .. kéž bych byla tak inteligentný jako on ... to napsal on ten jejich 1 song ? .. first last song :DD .. by se to menlo menovať .. výstižnejší než carry you :DD
            • jako je populárni ne? george má mozek proboha .. little mix sou populárni vdaka one direction .. no a goerge chce prorazit se svou skupinou jako.. tak začne chodiť s nekym popularnim ... jako proč bych se na tebe nmela zlobit? my si tak rozumíme .. jak se jmenuješ?
            • jo ... prvnym nemuže kdyť Jaymi je gay .. že jo ? .. ja jen tak sem te chtela opravit .. aby bylo ajsno .. nejsem nejakej chytrolín ale .. víš .. dufam že se nezlobíš .. alebo ? .. jesy je kus .. ale to riadny ... kusisko tuku .. ale aj ona ma srdíčko .. nekde jiste že má .. zajímalo by mne proč s ní George je..
            • jako no jo:D .. nikdy neviš .. lidi sou same rpekvapeni no ne? ale nemel by se za to stydet a delat se že jo sem na holky dyť chodiť s jesy .. ale jako narovinu to všem rict .. nikto by ho neodsuzoval .. na svete je hodne gayu .. nečbyl by prvim ani poslednym ..
            • ..... prvním ? .. myslím že máme na všechno stejnej názor .. i an to že je moc moc neskušenej .. možno je tým tajným jaymim spoločníkem .. nemyslíš si to taky ? ..
            • george je hodny i rozumny kluk.. on s ni do toho nepojede .. kdyby šel tak se o tom dozvime .. hoch z populárni chlapecke skupiny zemrel pri svim prvnim sexu .. jako tragedie no ne?
            • ... víš príde mi to tak že Georga môže aj zabiť pokiaľ do toho spolu pujdou ... takže bych to neriskovala být Georgem .. ale napokon 100 lidí 100 chutí .. že jo ?
  • Přesně....Jesy je prostě božská.....
    Nemusí mít velikost 2 aby byla krásná,protože ona krásná je a krásně zpívá....Velký vzor. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit