Přejít na výpis diskuzí

Jesy Nelson

OSOBNOST 22.3.2013 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě je Jesy dokonalá žena ♥ je můj vzor...díky ní vím, že se nemůžu vzdávat a musím bojovat dál...a že vypadá špatně? vážně? O.o je naprosto krásná! file:///C:/Users/Eva/Downloads/jesy.....gif
  • Happy B-Day <3
  • Nechápu jak může být někdo proti ní *8* vždyť je dokonalá a aj kdyby měl chyby tak bude furt pro všechny skvělá jelikož chyby má každý *3*
  • vse nej jesy mam te moc rada *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Ako ju niekto môže urážať a hovoriť o nej že je tučná?

    1.Neni vôbec tučná chcete vedieť čo je to tučná žena? Nech sa páči : http://www.returnofkings.com/wp-content/uploads/2014/10/Extremely-Fat-Woman.jpg&

    2.Čítal tu niekto jej životopis?

    3.Nevie spievať? Tak to zaspievajte za ňu ;).
    • ano my trosku vetsi nohy a brisko,ale tlusta neni aspon videte spravnou babu. Je pervektni a ten hlas ja bych se zblaznila. Podivejte se na Towers - Belfast tam to zaspivala uplne skveleeeeeeeeeee *4* *4* *3* *3* *3* *15* *15* *2* *1*
  • popravdě nechápu jak ji někdo může takhle nadávat .. ona je dokonalá ! můj celeb crush ♥♥♥ ano jsem BI a tet všichni do mě ... -_-
  • Tak poslouchejte ! Ti co nemají Jesy rády tak to sem nepište !! Jak moc dobře víte tohle je stránka kde jsou osobnosti a vy můžete svým komentářem je muzete po chválit nebo něco napsát co každého potěší ! Jesy je velmi dobra zpěvačka a když se vám nelíbí tak nemusíte hned někoho urážet ne? Jako největší sobec je: lolatka
    Vůbec nic o zpěvu neví !!! Jesy si prošla hodně těškým obdobim a moc si přejí aby to období zažila lolatka !!! Protože ona je největší mrcha pod sluncem
    *16* kdyby něco věděla o zpěvu což pochybují moc dobře by si sáhla do svědomí a uvědomila jakou špínu kolem sebe napachala !!! Takže lolatko šáh ní si do svědomí ;)
    A i vy ostatní co nemáte Jesy rady prestante uurážet ;) *16* *16*
    • presne
      lolatka je nej spina na svete
      *1*
      • to je nejlepší věc jakou sem zatim slyšela *15* *15*
    • přesně tak naprosto s tebou souhlasím
      • *3* *4*
  • Dokonalost ♥
  • Sabina ji má strašně moc ráda :3 Jesy je její vzor :3
  • Mne taky Jollao

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit