Přejít na výpis diskuzí

Jesse McCartney

OSOBNOST 31.12.2006 
527 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kati17

    on je nejlepšííí

    uplně bhoožííí má nejlepší písničky a je uplně krásný a uplně ho miluju a chci na jeho koncert jako většina tady vás mám pravdu že?? =) =* *14* *14* jak měl blond vlasy byl užasně sladký ted jak má hněde vypada starší ale je pořád stějně krásný jako kdysi !! =* *14*
    • anett96

      Re: on je nejlepšííí

      mojeee řecc :D
  • Holky nechcete některá z vás jeho podpis za 3 kila???????Byly jsme totiž v Americe a máme jeho podpis||!!!!!!!!MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMIIIIIIIIIIIL LLLLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEMMMM MMMMMMMMMMMMMMMM HHHHHHHHHHHOOOOOOOOOOOOOOOOO Zdarec 3 Girls *14* *13* *5* *15* *1*
    • Re:

      ja joo klidne *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • NEW ALBUM

    no lidičky....už jenom tři měsíce a máme tu Jessikowo nowé albuum!! *14* *14* prwní singl už je na swětě a já už jenom čekám přesný datum wydání jeho albíčka... *14* zatím wím na 100%že to bude duben....ale ten den...ten den mě štwe...no až bude něco bližšího tak to sem písnu......jinak JESSE 4EVER *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • Jesse v česku!!

    začina se psat o tom že by mooožna někdy och do čech dorazit ale musel by mi ještě mnohem vice fanoušku.........tak ho podpořte třeba tim že si nechate zahrat jeho pisen v radiu nebo na diskošce eo třeba požadat časaky a častějši članky o něm!! *3*
    • adela13

      Re: Jesse v česku!!

      To by bylo super.. *14* Je stejně krásný jako Zac Efron *3*
    • Re: Jesse v česku!!

      Je to pravda???odepis na email
    • tery-lovely

      Re: Jesse v česku!!

      to by bylo senza *15*
  • vodka-s-dzusem

    Mňam =c**

    hezčí byl jako blonďák ;)
    ale on je *vzor dOkOnalosti =c**
    nad nim se rozplývám =)ale nevim jak se do něho ňáká holka může zamilovat - jenom do jeho fotek..třeba je ve skutečnosti kretén x))
    ale je fakt boží hlavně v kalifornskym létu... =0***
  • ajulina

    ???

    proste dalsi krasny herc a zpevak!!!upa pan bozsky!!!!!!!!! *14*
  • vážny

    jesse je krásnej a bošskej je k zulíbání *4* a jeho písničky no boží!! *14*
  • petrushkamm

    Happy B-Day

    Happy Birthday Jesse *14* *14* *3*
  • B-day

    Happy birthday Jesse *4* *14*
  • Jesse ! ...

    On je naprosto dokonalej,je mi líto že tu v Česku upadá ! ...chtela bych aby přijel sem do Česka !...vsichni si stežujou že už je ostříhaný ale myslim si že i tet je to kus jak neco :) ..A chci se zeptat zda tet nekoho má :)
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit