Přejít na výpis diskuzí

Jesse McCartney

OSOBNOST 31.12.2006 
527 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday!!!!

    Vše nej a nej a jenom nej Jesse!!! *14*
  • jabe

    love

    Asi sem se zamilovala, on je tak krasnej a super a v realu vypada mnohem lip..... *14* *14* love, love Love, LOVE *14* *14* *14* *14*
  • Jesse

    Mě se libil více jak blondáák , ale jeho hlas a sjeho songy ... prostě luXus *14*
    • Re: Jesse

      On se muže změnit jak chce to je jeho život nám taky nikdo neřika třeba jak se mame nechat ostřihat apodobně....
      • Re: Re: Jesse

        tjn..
    • Re: Jesse

      asi tak prostě jako blonďák byl upe dokonalej teď už to není ono ale krásnej je pořád ale fakt škoda těch vlasů upe ho to zmenilo..k horšímu
      • xx-paula-xx

        Re: Re: Jesse

        Stím rozhodně nesouhlasím. Když byl blonďák byl takovej nevím prostě nebyl dost důstojnej. Teď m připadne íc sexy *14*
        • Re: Re: Re: Jesse

          mě naopak mě připadal víc sexy jako blonďák ale pořád je krásnej a sexy to jo *3*
  • zuzanka12

    On? ůŽasNeJ=o*

    On??? ůŽaSnEj!!
    kRáSnEj:O)
    k SeŽrÁnÍí pRoSě miLuJu HooO! *14*
  • adiajka

    <3

    Miluju jeho vlasy *14* ty starý blondatý to byl uplně k sežrání tedkon mu to moc nesluší...ale to nic nemění na jeho krásnym hlase..jenom škoda že o něm nikde nepíšou...třeba v Bravíčku nebo tak....a ani že nejsou jeho písničky v rádiích *8* ...s tim se musí něco udělat.... :D :D :-*
    • Re: <3

      Taky mě štve, že nikde neníí!! :(( Dyt je skvělej!
    • valicqa

      Re: <3

      presne...ked idem do auta vzdy si musim zobrat mp3 kde mam iba jeho (=...mozno je to uletene ale mne teraz ostatne pesnicky moc.... *4* no co ale aj ked teraz blondak neni je naprosto UZASNY *14* *14* *14* *14* *14* vzdy bol, a vzdy bude (= *14* *14*
      • adiajka

        Re: Re: <3

        Moje řeč.... *3*
  • Mno...Jesse je fakt hezkej, ale Alex Pettyfer je mnohem hezčí!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *4*
  • je fakt boží

    je fakt božskejjjjjjjjjjjjjjjj!je k zamilování *14* *14* .určitě si poslechněte jeho písničku HOW DO YOU SLEEP.
    • klarisssek111

      Re: je fakt boží

      ja wim... je nadherny!! ja ho upe zeru!!! a ta pisnicka je klasnaaa... a on tam je upe k sezrani!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hobelka

    hobelka

    uzasnej oblicej skvelej hlas co si clovek muze vic prat *14*
  • Vejce

    Nikdo ho nemá radši víc jak jááááááááááá *14*
  • anulka123

    nickyx

    Jojo aji v BRAVU byla jeho fotečka..tam bylo nějakejch víc celebriit..a oni se jeich na něco ptali..a byl tam aji Jesse..ale to jenom jednou za čas.-(
    • Re: nickyx

      a ptali se ho na něco???a na co???a jeho odpověd??:D:D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit