Přejít na výpis diskuzí

Jesse McCartney

OSOBNOST 31.12.2006 
527 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re:

    ja joo klidne *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Zboznujem

    Presne takk *14*
  • Blondakk

    Podla mnaaa bol krajsi ked bol blondakk uplne na zozraniee najsexi chalan na svete *14* *14*
  • hanullka95159

    ...

    když měl takovejch 16,17 tak byl daleko hezčí než je teď! je to divný ale připadá mi teď úplně nechutnej... *4*
  • Re: Re: jesse

    na stahuj cz
  • adiajka

    Re: jesse

    Jasmine Waltz ta byla po Katie... a tedkon asi Danielle Panabaker, která si s nim zahrála v Summerlandu... ;)) *7*
  • adusqacek

    Re: jesse

    Já vím jenom o Katie Cassidy
  • jesse

    holky napište mi náký holky co s nima chodil pls předem dekuju
  • Re: Konec

    jak to
  • Re: jesse

    S těmá vlasa máš fakt pravdu a nevíš kdy bych mohla stahnout písničku shake kdokoliv. Předem moc díky :)
  • jesse

    myslim že je užasnej jak na nej někdo může nadáva vždyt je boží hlavně ty jeho vlasy a oči i když mu víc slušely blond vlasy ale stejně vypadá božsky *3* *14* *14*
  • Re: jesse

    Nevíte kde sse dá stáhnout ?? moc díky :)
  • jesse

    Zna te ji ?? http://www.youtube.com/watch?v=UTjx 81TojTw&translated=1
  • adusqacek

    Re: Zboznujem

    Souhlasím, s blond vlasy mu to slušelo víc, ale i tk je úžasný *14*
  • Zboznujem

    Jesse je najkrajsi chalan na svate.Aj ked sa mi tak us nepaci lebo nema tie blondate vlasy ale je stale uzasny aj super spieva
  • adusqacek

    Správce

    Tak jsem se právě stala tady jeho správcem a musím říci, že mi to zabralo pořádně dost času než jsem probrala celou diskuzi. Hodně lidí ho tu chválí, za což jsem ráda, ale bylo tu i hodně nadávek, takže jsem to už promazala. Kdyby jste si někdo ještě nějaké všimli, tak mi pls napište, já to hned vymažu. Předem díky...
  • adiajka

    Re: Re: <3

    Moje řeč.... *3*
  • valicqa

    Re: <3

    presne...ked idem do auta vzdy si musim zobrat mp3 kde mam iba jeho (=...mozno je to uletene ale mne teraz ostatne pesnicky moc.... *4* no co ale aj ked teraz blondak neni je naprosto UZASNY *14* *14* *14* *14* *14* vzdy bol, a vzdy bude (= *14* *14*
  • adiajka

    <3

    Miluju jeho vlasy *14* ty starý blondatý to byl uplně k sežrání tedkon mu to moc nesluší...ale to nic nemění na jeho krásnym hlase..jenom škoda že o něm nikde nepíšou...třeba v Bravíčku nebo tak....a ani že nejsou jeho písničky v rádiích *8* ...s tim se musí něco udělat.... :D :D :-*
  • valicqa

    (=

    jessi love love love YOU
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    cmuk cmuk cmuk ...cmuk (=

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit