Přejít na výpis diskuzí

Jesse McCartney

OSOBNOST 31.12.2006 
527 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jesse je prostě boží.....že mám pravdu.mě se líbí jenom mi je líto že se nechal ostříhat blond mu sluší víc....ale i tak je úžasnej *14*
  • nevíte jak se jmenuje film kde hraje s Hilary Duff?
  • on je uzasni a je hrozne pekni a neviem preco ale mi moc pripomina LEONARDA DICAPRIA ale samozrejme k nemu ho ani len prirovnat nemozeme lebo Leonardo toho ma viac za sebou aj krajsi je a ja ho proste viac MILUJEM *14* *14*
    • ano mas pravdu on je uzasni ale ked komentujes jessyho tak nespominaj leonarda ok??????????????? nechapem ta ako mozes spominat leoanrda ked pises komentar jessimu ....................... misli na to sestra moja ok ???????????????????????? *16* *7* *9* *5*
    • si uzasni a nikto na teba nema si skveli a radim vam setkim pozrite si jeho pesnicki su uzasni a aj jeho penicki su skvele ako on no co je uzasni cmuq pre teba jessy *14* *14* *14* *14*
  • Myslíte, že přijede do Čech? *13*
  • proboha

    už neřeště že je obarvenej stejně too nezměnítě a jestli jste hi kvůli tomu přestaly mít rádi tak jste ho předtím moc rádi teda neměly a skoro každá hvězda se mění tak si zvikněte a už to neřeště
  • JeSSe

    Jesse je naprosto dokonalej...a navíc má nádhernej hlas. *14* Ale vadí mi že skoro nikde u nás není *9* , nehrajou ho vrádiích ani nikde *9* ...jinak si myslím že s těma blond vlasama byl sladkej ale ted je taky nádhernej a asi se mi tak i víc líbi *14* *14* ...je dospělejší *14* *14* *14*
    • vladanka
      to máš pravdu *9* v rádiu jsem ho naposled slyšela s písničkou How dou you sleep, ale to už je pěkně dávno.....je to veliká škoda :(
      jinak mě se líbí jak se hnědýma vlasama tak s blond,mě to nevádí, vždyť je taky starší a nemůže pořád vypadat stejně jako v šestnácti *3* *4*
  • Jesse ! ...

    On je naprosto dokonalej,je mi líto že tu v Česku upadá ! ...chtela bych aby přijel sem do Česka !...vsichni si stežujou že už je ostříhaný ale myslim si že i tet je to kus jak neco :) ..A chci se zeptat zda tet nekoho má :)
    *3*
  • B-day

    Happy birthday Jesse *4* *14*
  • nicola14

    Narozky!!!

    Happy B-day!!
    Je úžasnej, ale dřív byl hezčí...blond mu sluší víc! *14* *14* *14* *3*
  • petrushkamm

    Happy B-Day

    Happy Birthday Jesse *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit