Přejít na výpis diskuzí

Jan Plouhar

OSOBNOST 7.2.2007 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: :))

    frajer *1* takže když si ho pohladim, tak mě nekousne?? *3*
  • Re: Re: Re: :))

    ne ale chrápe a prdí *5*
  • Re: Re: :))

    týjo *1* a kouše?? *1*
  • Re: :))

    bruce dutches buldog arcita ale říkám mu bru *14*
  • :))

    Ahoj..hele jak se jmenuje ten tvuj vtipnej pejsek?? *1*
  • píííízzz :-*

    ahoj Honzi)tak sem si to tady precetla a zjistila sem,ze teda bydlis v UL:)tak by me zajimalo,kam treba tak chodis parit..?))vubec te neni videt,coz je skoda)) *5*
  • Re: Re: www.spoluzaci

    zdarec báro hele konzerva je pod moravskou ostravou a přívozem:-)a jestli budeš nějak s raduš tak ji moc pozdrav neb já na ni narazím strašně málo a to ještě nemáme ani jeden moc času *9* jo a diky za přání a tobě taky všechno nejlepší *5*
  • Narozky

    Taky všechno nej...
    Nevěděla jsem, že máš dneska narozky...Já měla před 3 dny.
    *3*
  • Re: www.spoluzaci

    Čau, a pod jakou částí Ostravy je konzerva??? Teď jsem si najela na spolužáky, ale nějak to nemůžu najít - je tam nezařazeno 771 škol.
    Docela by mě zajímalo, jestli tam je někdo od nás - o dva roč. nad váma.
    Jinak Plouhiči, před pár dny jsme slavili narozky od Bernie a byla tam i Raduš!!! Viděla jsem ji po šíleně moc letech - naposled na becherpárty u Raduny. Tak se mějte
    jo a viděla jsem nějakou Tvoji reklamu
    *4*
    Bára
  • blahopřání

    Všechno nejlepší k dnešním narozeninám narozeninám *3*
  • ahoj

    ČAU Honzo jak se vede? Občas se dívám na VKV a hraješ tam skvělýho lapiducha!! *3* Seš fakt dobrej a taky hezkej kluk *14* Kdybys měl chvilinku můžeš mi písnout na meil, díky. pa pa bára
  • Re: Re: snící

    hmmm....asi ano,ale někdy se dá reagovat jen vnitřně...prostě pocitem... *5* tak já příště položím otázku...ju? *1* jseš rád,že se lidem zdáš?věřím,že nejsem jediná *1*
  • Re: snící

    no ono když není otázka tak to se to pak píše špatně *5*
  • snící

    hernajs,tak jsem si říkala,že aspoň odepíšeš *3* jsem ale pořád blbá naivka ve svých letech *1* prostě cvok *1*
  • Re: Re: Před léty

    Bydlím u rodičů na baráku. Jsem vdaná,mám čtyřletou dceru a je mi fajn. Na Hrabůvku uz jen vzpomínám. Ale Ty se,koukám,máš skvěle!:-D
  • Re: Před léty

    *3* no ahojki *3* kde je tobě konec??
  • Před léty

    Cau Honzo! Zdraví Te Tva bývalá sousedka z Hrabůvky a gratuluje k úspěchům! Kamila
  • Spojeni??

    ehmmm Honzo proc tady nikde neni nejaky email? :o)) jako zas uplne vse se mi nechce resit pres tohle...kdyby nebyl problem tak dej vedet.DEKUJI
  • Re: www.spoluzaci

    zdar draku tak jsem tam byl ale pořád se nějak nemůžu stát žákem pouze hostem...nééé kurva vy mně tam nechcete *1*
  • www.spoluzaci

    hanys koukni na www.spoluzaci.cz
    mame tam nasi tridu s konzervy ostrava...heslo je velmi jednoduche *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit