Přejít na výpis diskuzí

Jan Plouhar

OSOBNOST 7.2.2007 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Všechno nej...

    děkuji za přání a malému jeníkovi taky popřej alespon dodatečně:-)papa v září *5*
  • chlastačka :)

    všetko najlepšie :)
  • Všechno nej...

    Ahoj Jeníku, všechno nejlepší k svátku Ti přeje Lucie, Lýdie, Jeníček a Tatiána s Lailou. Řádně to oslav :-) pa pa
  • Re: Re: Re: seš nejlepší!!

    Ahoj Honzí jak se máš?nedávno jsem byla v činoheráku na Klub rváčů a hraješ teda drsnáka seš můj nejlepší herec někdy se mi ozvi na email ADivisek@seznam.cz moc děkuju ty drsnáku *15* *3* *14* *1*
  • pozdrav

    Ahoj Jeníku, moc mě mrzí, že už končí sezóna. Klub rváčů byl vážně paráda. Užij si prázdnin a v září se budu těšit... na další představení :-)
  • Re: Hulvát

    ???
  • Hulvát

    Co tykáš starším dámám, smrade?
    Myslíš, že když hraješ divadlo, že nemůžeš dostat po pysku?
    Můžeš!
  • Ahoj

    Ahoj...jen tak pro zvedavost.To hrajete jen v Usti,nebo taky cestujete do jinych mest?
  • ahoj

    nazdar krasavče, nechtěl by ses se mnou seznámit? *5* pokud ano, tak se můžeš ozvat : p.wilson@atlas.cz *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: přívěsek

    mám anglického buldoka *1*
  • Re: Re: Re: Re: přívěsek

    mnoo dobrá dobrá dík *4* ..no víš já jsem z Mostu ale není to tak daleko tak určo přijedu...můžu se jestě zeptat ty jsi tady zmiňoval tvýho psa, jakou máš rasu? dík G
  • Re: Re: Re: přívěsek

    tak já ti trochu pomůžu *1* je to maorská spirála z nového zélandu...tak a víc už neřeknu *5* přijd určitě kdykoli a na cokoli máme samé dobré kusy a jestli se nestěhuješ z ústí není důvod přestávat když už se ti u nás tak líbí *3*
  • Re: Re: přívěsek

    mno tak jo nezlobím se, ale dá se to někde zjistit prosim páč to nevidím poprvý a líbí se mi to...jen bohužel že letos končím na intru ale do činoheráku určo ješte zajdu je to tam super, vy jste super *1*
  • Re: přívěsek

    ahojki gábo jsem rád že se vám u nás v činoheráku líbí *1* můj přívěšek na krku má své opodstatnění a svůj význam leč doufám že se nebudeš zlobit když ti ho neprozradím *5*
  • přívěsek

    ahoj Honzo, s intrem chodíme často do činoheráku do UL je to tam super, nedávno jsme byli na Klubu rváčů bylo to fakt hezky...mám takovou otázku, znamená něco ten tvůj přívěšek na krku?jestli jo jaký docela mě to zajímá *5* *4* dík G
  • ty kura

    jako se ani neozveš hade?až budeš v ově tak dej vědět zajdem na pifko.ale už zas robim tak doufam,že to nějak vyjde.zatím čus prde,a kdyby to náhodou nevyšlo tak počítam,že se uvidíme na táboře.pozdrav junkyho a vojtu. *5*
  • Re: Re: :))

    se budeš divit ještě *1*
  • Re: :))

    no myslím že odejít s tebou asi chtít nebude ale zkusit to můžeš uvidíš sama *1*
  • :))

    no já to zkusim *4* ..a nebudeš smutnej, když se mnou bude chtít odejít?? *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: :))

    né to určitě ne i když... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit