Přejít na výpis diskuzí

Jan Komínek

OSOBNOST 13.1.2007 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Víte co?

    Víš co? mě je 14, Honza se mi líbí jak hraje i vypadá, a nějakou platonickou lásku si klidně mužem mít, ne? Jdi se vycpat, stejně tě tady nikdo neposlechne. A taková úchylka na herce, to má každá. Že ty jsi výjimka, za to my nemužem. nazdar
  • Re: Re: KAmos

    Ty víš, jak se jmenuje na FB?? Napíšeš mi to do zpráv na mym FB?? Můj FB je: MOnčík Kršík. Díky moc... Jo a kdyby sis mě musela přidat do přátel,aby jsi mi to mohla napsat, tak klidně můžeš. :)
  • Re: KAmos

    Hele a máš FB?? Jestli jo, tak mi ho prosím napiš, chci se tě na něco ohledně HOnzy zeptat.. Díky předm!!
  • Re: KAmos

    Máš FB?? Jestli jo, tak mi ho prosím napiš, něco ti chci napsat ohledně Honzy!! Díky předem!! :)
  • Re: Filmografie, heh?

    A ještě teďka Ulice !!! Hraje tam to emo!! :) Já ho tak žeru...a to ať už je kdekoliv!!
  • didlinka-evicka

    Honza už je v Ulici!:-)

    Tak jak jsem říkala, Honza už oficiálně hraje v Ulici! Nenavazuje to na tu malou roličku, a tady ta bude určitě taky jenom krátkodobá, ale teď ho tam můžete vidět jako nového emo spolužáka Alexe Tomana.:-)
  • Honza v Ulici!

    Honzu můžete koncem května vidět v seriálu Ulice - má tam hrát jednu menší roli. Už teď se ale můžete na něho podívat, protože ho tam párkrát zabrala kamera v díle z 2.5.2011: http://voyo.nova.cz/multimedia/ulic e-1986-dil.html?s=0
    Kdyžtak si vymažte mezery.

    Od času 19:45 ho tam na té stránce můžete vidět, jak přichází do třídy (má na sobě černé tričko), a pak ho tam párkrát zabírají, jak sedí ve druhé lavici, úplně u dvěří.:-)
  • Re: :)

    co si myslíš, že by ti tam asi tak psal? :DDD
  • didlinka-evicka

    Filmografie, heh?

    Co to je s tou filmografií? Mají tam být ještě Ať žijí rytíři a seriál Znamení koně
  • didlinka-evicka

    Re: Víte co?

    A víš ty co? Never Say Never! *1* A stejně, proč bychom nemohly mít nějakého idola z netu, telky nebo plakátu?:-)
    A jinak, bude mi 16, sice tu mám divnou přezdívku, ale vymyslela jsem si ji, když mi bylo 10.:D
  • Víte co?

    Víte co? Já se vždycky strašně směju, jak sem píšete, že ho děsně milujete! Přijde mi to hodně stupidní. Ani ho neznáte. Řekněte mi, kam chodí na školu? Kde vůbec bydlí?
    Povězte mi, kolik vám je let? Podle mě by jste se mohly podívat po někom, který je skutečný a ne výplodem vaší fantazie, kterého nikdy nepotkáte...
    Já jsem dělala to samé s taky takovým jedním, ale uvědomila jsem si že to nemá cenu.

    Uvědomte si to taky!
  • ..

    všecko nej k 17 a at se dari v herecké kariere *3* *3* *3* *4* *5* *5* *3* *15*
  • NAROZKY

    VŠECIČKO, ALE ÚPLNĚ VŠECIČKO NEEEEEJKY!!!!!!! *4* *4* *4* *14* *14* *14* *15* *15* *15*
  • Přání

    Vše nej k 17. narozkám Honzo !!! :)
  • didlinka-evicka

    Happy Birthday!

    Všechno nejlepší k 17. narozkám Honzo!:-)
  • Re: KAmos

    Cau hele az s nim budes mluvit tk mu vyrid ze ho zdravim a ze je dobrej herec preju mu hodne stesti a lasky a hlavne at si mne bud prida nbo ne na face :D
    dik moc :) *14*
  • Re: Lidi jste na hlavu?

    Jn máš pravdu:) A navíc jak se Vám některejm líbí jak se v tom filmu chová tak promiňte to se Vám líbí ta postava např.:Vítka a ne Honza;)Protože ho ani neznáte teda já taky ne. Jinak je docela hezkej;)
  • Re: Re: KAmos

    Ahoj,souhlasím, hlavne jako Vítek bzl uzasnej, moc bych si prala poznat bliz, ale co je jedna blba holka kdyz na svete jich je tolik ze?? a jedno bezprostrední prani, kdyz si jich kazdej clovek preje tolik?? chtela bych ho hrozna moc poznat, jako takoveho toho friend 4ever, prosím
  • Re: KAmos

    Ahoj!Jsem jeho staršná fanynka!!!!Miluji ho už od horáku !Dala by si mi prosím jeho telefonní číslo???Prosím byla bych ti strašně moc vděčná!!!Děkuji za odpověd
  • Re: Čuz

    Souhlasim :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit