Přejít na výpis diskuzí

Jan Komínek

OSOBNOST 13.1.2007 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • markof

    Je to super herec

    je to supr herec *3*
  • Má Honza ICQ nebo Mail??

    Nevíte jestli má Honza E-mail nebo ICQ??Nebo jestli nemáte náhodou jeho tel.číslo.Jestli něco z toho máte dejte mi vědět na tento E-mail: jirka816@seznam.cz. Díky *4*
    • Re: Má Honza ICQ nebo Mail??

      jo má ale nedám ti ho je moc fajn mmmmmmmmtmr *14* *16* to se hodí a ty jirko jsi maniak mimochidem ani ho neznaš osobně *13*
      • Re: Re: Má Honza ICQ nebo Mail??

        se navitahuj
      • Re: Re: Má Honza ICQ nebo Mail??

        kolik mu je? *13* *13* *1
      • Re: Re: Má Honza ICQ nebo Mail??

        No tak ja nevi ale ja s nim chodim do skoly ne sice do tridy ale do skoly jo tak se tady nevytahuj *3*
  • New role!

    Honza tedka bude hrát v nové pohádce Dvanáct měsíčků a premiéra by měla být na Vánoce letošního roku....pokud jim stačil sníh, protože Karel Janák (jo, opět spolupráce s Janákem) v březnu při natáčení říkal, že to musí zabalit kvůli nedostatku sněhu. Podle nejnovějších informací by mělo natáčení pokračovat teď v říjnu a v listopadu, takže snad to na letošní Vánoce bude hotové.:-) Má to být totiž jako hlavní pohádka čt1 v 19:00.:-)
    • didlinka-evicka

      Re: New role!

      ok, tak teda to bude až na příští vánoce. bohužel to nestihli.:-(
  • M

    je to pěknej klučina moooooc *14* mtr Honzíku *14*
  • reklama

    zdravím natáčel jsi se mnou reklamu bylo to supr............viděla jsem tě ve škole kam chodím asi budeš dělat zkoušky CO??? držím palce
  • otázka

    pls nevíte jeho datum narození??
    • Re: otázka

      pokusím se ti to zjistit
      • Re: Re: otázka

        tak koukals sem na netu a nic
  • Ahoj

    Je fakt dobrej ten náš Ondra Horák...
    V ať žijí rytíři hrál taky super
    ,,můj novej vynález dračí dech"
  • WWOOWW

    Ahojky všichni,Honza(ondra) v horákových je dobrej. Teda mě se aspoň zdál vtipnej.
    V ať žijí rytíři se mi na něm líbí,jak vyrábí ty sví "petardy". Jestli je takový i v opravdovém životě,je to prima klučina. *14*
  • a

    Já tedy vůůůůbec nechápu, proč se tady vytahujete s tím, že ho znáte a taky s tím, jak je krásnej, vždyť většina z vás ho pořádně nezná a i sebelepší herec před kamerou může být v soukromí namachrovanej debílek. (NEŘÍKÁM, ŽE TO TAK JE, jenom to, že to tak může být)
    • Re: a

      Konečně člověk co to má v hlavě v pořádku ... jááj už jsem se bála, že nikdo takový už dneska nežije :D
      • liaxxx

        Re: Re: a

        přesně *5*
  • pro.........Honzu

    ahoj Honzo!!!!!!!miluju te!!nejen že dobře hraje ale ty jsi ten nejhezčím a nejlepší kluk na celím světe!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit