Přejít na výpis diskuzí

Jan Cina

OSOBNOST 28.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Comebacku nehrál Sašu pan Cina, ale Matěj Ruml!
  • Seriál

    gabra11>>Já jsem asi fakt blbý,ale já to prostě nemůžu najít *1* tam jsou jen jakési epizody.Žádné série *7*,tak fakt nwm *9*
  • Nejen, že jste nadaný, ale když nemáte ty brýle a lehce crazy účes, tak jste navíc hezký chlap! *14*
  • Ahoj MK, proč by to nešlo? Jestli seš frajer a něco jsi v životě dokázal jako Honzík,tak mi to napiš. julian141@seznam.cz
  • Maite88
    není gay!Ani náhodou vy jste pitomí.Jak si můžete myslet že je fakt gay?Já vím že není cítím to!!! *16* *3*
  • Jeho partner Petr Vančura je velice kreativní i jako autor ap. Cina víc hraje a je ho víc vidět- i když ten na G? se s ním nemůže vůb ec rovnat. Je i vzdělaný a chytrý,což se o těch z jemu podobných moc říci nedá.
    Byl bych rád, kdyby p.Vančurovi řekl, že by byl zájem jeho alternativní projekty a texty vydat knižně - rozhodnutí na jeho stránkách.
    Vydržet!
  • nevím

    tak jsem koukala na Kouzla králů,ale Jana Cinu jsem tam prostě neviděla *9* (vím že to byl první voják,ale mohl by mi někdo říct kdo přesně to je? dikec *3* *5*
    • Re: nevím

      Tam byl vidět málo. Nejvíc je vidět nakonci, jak tam přijedou na konich a on zavolá něco v tom slyslu: ,, To je on. Ten co rozpustil vojsko.'' a pak se tam dohadujou o tom, kdo bude král.
  • Já ho prostě žeru,je božskej *14* *14* *14* *14*
  • Včera byl totálně božskej ♥ Strašně se mu to povedlo.. A potom se sním sejít bylo ještě lepší..! ♥♥ *14* Krásnej to kluk !
    Jájí.. ♥
    • jak si se s ním sešla prosím řekni tajemství *14*
  • Nevím co na něm všichni vidí?? Postavy co hraje nejsou ničím zajímavé,vzhledově taky nic zajímavého. Smyslu pro humor jsem si nějak nevšimla. A co je to za tu jeho pomatenou fanynku?? *9* Copak jsou tu lidi tak naivní a myslí si,že herci koukají tady na ty komentáře??
    • hurvinkovamorticie9

       co je   vam potom   co naněm vidime a talent jisku  skromnost ´´´´´´´´´vite  Pani či slečno  Lujzo😇😍

    • ahoj honzíku
      jak jse máš a co svatba kdy bude
      a nevjeř co ti kdo ošklivého napíše a nenech se ničím rozčílit jo
      a jájsem se tam tu neděli dívala dáma a král
      hraješ moc hezky a máš talent fakt že jo
      pa lenka *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit