Přejít na výpis diskuzí

Jan Cina

OSOBNOST 28.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Honzo , vystoupení úplnê famózní. Moc děkuji za obrovský zážitek .Dnes o Vás mluvili snad všichni VELKÁ GRATULACE . Ivana
  • Ahoj všechny krásné holky,které obdivujete hezkého,milého,sladkého,rozkošného Honzíčka.Vím,že je pro holky příliš sladkej,ale nechejte taky prostor pro nás kluky,kteří jej milujeme.
    Vráťa.
  • ze je cina teplej to je jeho věc podle me si vyhru zaslouzil je to talentovanej clovek a me nevadi
  • Jan cina udelal vzdy show.Tvoje tvar ma znamy hlas je nejlepsi porad co kdy nova vysilala.Posledni jeho vystoupeni jako SCATMAN JOHN nemelo chybu.
  • Proboha, a není to jedno co je? Nese odpovědnost za sebe sám. Chápu, že to lidi zajímá, ale domnívám se, že mu úplně radost nedělá, když se mu v soukromí vrtaj cizí lidi. I to, že je to "veřejná osoba" by mělo mít nějaký meze. Já asi neviděla nic co dělal, jen vim, že teda skvěle zpívá. Každopádně pokud vydá desku, pro mě s nějakým zajímavým obsahem tak ač si desky nekupuju, tak tuhle si koupim. Fandim mu, pro mě má ohromný vnitřní kouzlo a to není dáno kde komu. Jen víc takových mladých, je to osvěžující. Až přestane vypadat jako šestnáctiletej kluk, ale jako zralej muž, bude to pecka *1*. Já nevim, ale působí na mě tak aristokraticky. Doufám, že nespadne do stereotypu a nebude typově pořád stejně, protože to mě pak nebaví. Baví mě pestrost. Přeju mu, ať si talent nepromrhá, byla by to věčná škoda.
  • spione i gayove jsi radi slahnou na holku a ze je gay to nevadi ma rad holky a miluje kluky
    • Spíš vypadali, že spolu něco mají...byli jako milenci.
  • Nepamatuji se na tak skvělý zážitek v zábavě v TV jsi absolutně best ! hodne štěstí !
  • Otázka

    Jan Cina je úúúúúplně božííí *14* *14*
    Sme s Domi jeho fanynky..Ale máme dotaz !
    Tady na té adrese :
    http://www.divadlokonzervatore.cz/rocniky1.php
    Když pojedete dolu ej třetí jméno Jan Cina.
    Když na to kliknete je tam fotka..
    Jen jsem se chtěla zeptat..
    Jedná se o tohohle Jana Cinu ?? *15*
    • barunka_love

      Re: Otázka

      jj to je on ;) ja když sme to videla uz drive tak sem nejdriv dostala deeesnej záchvat smíchu a pak sme si tu fotku ulozila *14* *3* každopádne je to fakt mastnýýýý *5* a on je proste DOKONALEJ hlane v divadle..byla sme na hře Jean Anouilh: Eurydika nebo tak nejak a byl dokonalej...a jeste tam byl Honza Hofman(ten snim mimochodem chodí do třídy a jeste tam chodí Saša z Comebacku;) )
    • Re: Otázka

      JJ to je ON *14*
  • anett96

    on♥

    on je tak kráásnejj já ho upe miluju :-**
    a v ordinaci je nejkrásnější =o*** =PP *14*
  • Honzo ,jste špičkový,úžasný,prostě nejlepší.Miluji seriál První krok a na dvě poslední tváře se dívám stále dokola.Je to pecka.Moc děkuji za zážitek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit