Přejít na výpis diskuzí

Jan Cina

OSOBNOST 28.11.2008 
175 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, kvůli Tobě :-)
  • Si hvězda tváře 2016 a dofám že vyhraješ Niny *3* *14*
  • Všechno nejlepší k narozeninám *14* *14*
  • A zapomíná se na pohádku od Jiřího Stracha, kde hrál Jan Cina ne zrovna nemalou roli... a moc mu to v ní slušelo. Jo, mládí :)
  • vše nej
  • kirushka97
    Všechno nejlepší Honzíku :)))))
    Táhne ti na 30 o_O neeeee
  • Maite88
    není gay!Ani náhodou vy jste pitomí.Jak si můžete myslet že je fakt gay?Já vím že není cítím to!!! *16* *3*
  • chuckycharles.leeray.969
    Planetu YO sleduju kvuli tobě a ne jenom kvuli tobě taky i kvuli záhadě anubisova domu *4*.Když tam je Maruška tak se koukám jen na anubis.Ale když tam jsi ty tak na celou Planetu ;).No někdy to přepnu v 17:50 do 18:20 se koukám na Plný dům.Ale jsi hezký a úžasný.Těším se až tě na Planetě Yo uvidím :)
  • chuckycharles.leeray.969
    Já věděla že mu je přes 20.Honza je hezký *3*
  • jemu už je 25 já jsem myslela že mu je 23 *8* *7*
  • Ano je gay.
  • Je opravdu úžasný... na to, jak si ke mě vdivadle přisedl asi nikdy nezapomenu. . :-)
  • Pokud jsi fakt fanynka, tak by ti to i kdyby to byla pravda vadit nemělo.
  • V Comebacku nehrál Sašu pan Cina, ale Matěj Ruml!
  • kirushka97
    Všechno nejlepší"" *14* *14* *3*
  • a co si ty tlusťoch až je to k poblití a kdbys to nevěděl tak pod tričkem fakt sexy svaly *14* a pokud těto zajíma je mi 20
  • JAN CINA JE "TEPLEJ"je mi to fakt líto jsem jeho fannka a miluju ho* CO SE DA DELAT FAKT MĚ TO ŠTVE *16* *16* *9*
  • Ahoj všechny krásné holky,které obdivujete hezkého,milého,sladkého,rozkošného Honzíčka.Vím,že je pro holky příliš sladkej,ale nechejte taky prostor pro nás kluky,kteří jej milujeme.
    Vráťa.
  • ten je úžasnej!!! v sobotu jsem byla v Hybernii na Quasimodovi a bylo to fakt užasný!!! *3* ta role mu strašně sedla! *14* a jak strašně hezky zpívá... *14* ♥♥♥ je užasnej ten náš "Sáša" *3* *4* *14* *14* *14* *14* ♥♥♥♥♥
  • mám ho taky moc ráda!! *14*
    mohla bych poprosit,myslíte že sem někdy píše?
    děkuji!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *1* *2* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší