Přejít na výpis diskuzí

Jan Cina

OSOBNOST 28.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spione i gayove jsi radi slahnou na holku a ze je gay to nevadi ma rad holky a miluje kluky
  • Ahoj. Já četl, že je gay a mně připadne jako bisexuál. Potkal jsem ho nedávno na jedné akci v pražském baru, byl tam s holčinou a nechoval se jako čistý gay.Pěkně se k ní na parketu měl a furt se dotýkaly. Tak mám z toho trochu zmatenou hlavu...
  • nezáleží na tom , zda je člověk homosexuál, ale když je někdo talentovaný, což Honza je, a ukázal to ve všech svých představeních, tak je oprávněným výhercem celé soutěže. A je potřeba ho nechat žít a bavit všechny, pro které dělá opravdu nádhernou show.
  • Jan Cina je proste nejlepsi z kazdeho vystoupeni udelal tu nejlepsi show a hraje a zpiva uzasne je to fakt neuveritelne nadany clovek podle me je to fakt genius a takhle v mladem veku a byt takle tanecne a pevecky nadany no proste klobouk dolu drzim palecky je NEJLEPSI!
  • Nejen, že jste nadaný, ale když nemáte ty brýle a lehce crazy účes, tak jste navíc hezký chlap! *14*
  • Jan cina udelal vzdy show.Tvoje tvar ma znamy hlas je nejlepsi porad co kdy nova vysilala.Posledni jeho vystoupeni jako SCATMAN JOHN nemelo chybu.
  • ze je cina teplej to je jeho věc podle me si vyhru zaslouzil je to talentovanej clovek a me nevadi
  • A jakou?
  • Nepamatuji se na tak skvělý zážitek v zábavě v TV jsi absolutně best ! hodne štěstí !
  • nejlepší vystoupení..Honzíku díky ..zasloužíš si první místo.....přeji ti jen to nej,si super
  • Honzíku první místo si zasloužíš jsi excelentní profesionál a přeji tobě i tvému partnerovi šťastný život plný hereckých příležitosti děkuji za možnost tě vidět a obdivovat alespoň přes tv obrazovku moc si tě vážím a děkuji.
  • Super nejlepsi vystoupeni
  • jsi dobrej jaky zpevak se ti delal nejlip
  • suprrrr
  • Ahoj Honzo , vystoupení úplnê famózní. Moc děkuji za obrovský zážitek .Dnes o Vás mluvili snad všichni VELKÁ GRATULACE . Ivana
  • Honzo ,jste špičkový,úžasný,prostě nejlepší.Miluji seriál První krok a na dvě poslední tváře se dívám stále dokola.Je to pecka.Moc děkuji za zážitek.
  • Ahoj Honzo, opravdu kabrňák!!!! Nejraději bych ti dala hlas do Slavíka.
    Přeji ještě hodně síly,vyzpívat se do finále. Vím, že to dáš!
  • Honzo jste úžasnej herec a úžasnej zpěvák. Gratuluju .
  • honzo jsi super absolutní profík
  • Honzo jsi super *14* *14* *14* *14* V tvoje tvar ma znamy hlas jsi nejlepsi *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit