Přejít na výpis diskuzí

Ivana Macháčková-Gottová

OSOBNOST 13.1.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden z nejtrapnějších klipů,který jsem kdy v životě viděl. Možná je dobré si jej natočit pro osobní potřebu, ale pustit něco takového do veřejnosti je nejvyšší stupeň arogance a nafoukanosti. Navíc po režisérkém zpracování není moc profesionální. Zavání opravdu amaterismem. *16*
  • Teď jsem si přečetla na Seznamu, že klip "Jsi stále mlád"s Ivankou Gottovou a s jejími dcerkami byl vyhlášen jako nejhorší.Jsem se rozčílila nad tím.Vždyť je to nádherný dárek a moc pěkný klip. *7*
  • Ty čárky, ach, ty čárky. Chi chi - ignorant...
  • Jakože...Ivanka zvedla zadek a poštěstilo se jí takhle moc? Zvedla zadek? Takhle to nazýváte??? Pěkné, velmi pěkné...
  • Ty jsi taky chytrák, nejdřív se nauč psát česky a bez chyb, nesmysle
  • Proč musí mít Ivana ne VIP chlapa ona by to sama nezvládla? *9* *12*
  • Vsichni ,co tady pisete tyto nesmysli,jsou pouze zavist.Podivejte se na sebe,a potom kritizujte jine.
  • Paní Ivance dodatečně vše nejlepší k narozeninám. Slavíme je ve stejný den. Zlatka
  • Paní Ivaně přeji dodatečně vše nejlepší k narozeninám. *4*
  • Neschvaluji vulgarismy, ale ty se nacházejí tady na diskuzích skoro u všech osobností a nikdy se tam toto neobjevilo. Zvláštní. Někdo má ochrannou ruku všude. *4* *5*
  • Opravdu zajímavé, toto vidím na něčí diskuzi poprvé "Tento příspěvek byl zablokován administrátorem, protože porušoval pravidla pro slušnou diskusi.
    Každý zablokovaný příspěvek za poslední měsíc znamená zákaz psaní do diskusí na +1 den!
    Opakované porušování pravidel může mít za následek trvalé zablokování účtu a IP adresy."
  • Ahoj

    Všechno nejlepší k narozeninám zítřejším narozeninám
  • Kvůli ní jsem přestal poslouchat i respekovat Karla Gotta.
  • Aha,tak vy nikoho neodsuzujete,nepomlouváte,ale svým příspěvkem dokazujete opak,navíc zdejší diskutující s jiným názorem nazýváte - chudáci ubozí - vyčítáte jiným,co sám děláte.
  • Luky1987
    Ivana Gottova je mi nesympaticka
  • jednoduše,nejdřív vyblafla Douglase a jeho kamarády,potom Karla a ten si jí nechal.A to je úspěch,ne?
  • Tak zdravÝ URČITĚ NE
  • Hodně štěstí do života, Ivano. Mě jste sympatická a mám Vás ráda.
  • A hlavně že ty v tom svém přechytralém mozečku víš vše o Ivaně! To že ona si ho vzala a má peníze neznamená že budu člověka urážet! UDUS SE ZÁVISTÍ IGNORANTE!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit