Přejít na výpis diskuzí

Ivana Macháčková-Gottová

OSOBNOST 13.1.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omyl

    Ivanku mám moc ráda, sleduju všechny články o ní, proto mne mrzí ten omyl - čtyřicet jí není, leda, že by se celou dobu o jejím věku lhalo. myslete trochu, stačí se podívat do archívu různých článků, vychází vám pak věk 34... *3*
  • Věk

    Opravdu je jí 40 vůbec na to nevypadá.Vypadá o hodně mladší. *14*
  • Ivana Gottová

    Milá Ivano
    Blahopřání k dnešním narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví. *4*
  • Re: pre misule 23

    Velmi rozumne.
  • pre misule 23

    Krasavica,tak aj tebe poradim.Najdi si takeho deda,ved je kopu takych.Ale myslim,ze chudobneho by si nechcela,inak by si uz mala,nemam pravdu?Tak o com tu potom taketo mudre pisete?Je to o laske,alebo o postaveni a peniazoch?Podla mna o tom druhom.Alebo ti mam pomoct najst nhejakeho 70nika?Nevadi,ze nebude nic mat?Najdem ti takeho,co bude vyzerat lepsie ako Kajo.Zoberies ho i bez penazi?Ved je to chore o com tu pisete.Dala by som krk na to,ze ani jedna,ktora tu ten vztah zastava by takehio stareho nechcela,keby nema peniaze.Tak si to nemylte a piste tu o tom,preco by nemohla chciet peniaze?
  • misule23

    Re: Ivanka

    Přešně tak.Souhlasím s Daruli.Taky jsme mladší něž je Ivanka.Buď jí někdo z Vás závidí nebo nevím.Ale každý byste si měli zamést před stvím prahem a pak kritizovat druhý lidi. *5*
  • Re: Re: Ivanka

    ...ale nejsou Karel Gott. Ženy selektivně upřednostní toho, kdo zajistí dětem dobrý život a genetickou výbavu.
  • Ivanka

    Pozeral som oslavy Karlovej 70tky.Myslim si ze Ivana je vynimocna manzelka vynimocneho muza.Keby to tak nebolo tak by s nou nemal dve krasne deti a neozenil by sa snou.U zlych a zavistlivych ludi je zlatokopka kazda ktora by sa za Karla vydala.Ivanka mala "smolu"
  • braly by ho i mnohé mladší

    Karla Gotta by braly i mladší než je Ivana. Ženské se často "perou" o pány s postavením a znám malého,starého, s bradavicí na hlavě, ale má prachy. To jsitě Karel ví ale myslí si, že Ivanku dobře otestoval. Já si myslím, že Ivanka bude toužit po nějaké filmové roli a sama něco dokázat, ne být pouze "manželkou někoho". To zčásti chápu a beru, ale doufám že Karel Gott nebyl jen prostředkem k tomuto cíli a neměla praktický důvod,když si brala staršího pána. Někdy to funguje i podvědomě,prostě povaha. To ukáže čas.Měla by ale mluvit o svém manželovi s úctou, a to vždy a všude...... *4* *4*
  • Re: Ivanka

    Daruli,ked je hezky a vies si predstavit niekoho takeho v manzelstve,tak preco nemas takeho stareho pana?VED TAKYCH JE NA ULICI KOPU.Takze v pohode,moj otec ma 67 a vyzera podobne ako Gott,dokonca lepsie,tak Ti ho mozem ponuknut?V pohode si s nim zacnes i ked nema peniaze?To by som chcela vidiet.....Keby je to tak ako pises,tak uz davno takeho deda mas.Zabudla som,s beznym by si si urcite v tvojom veku nezacala,inak by si uz takeho deda mala,keby nejde o peniaze.Alebo teba nechcu bohaty?Preto nemas deda pri sebe,lebo chudobny sa ti nepaci?
  • Ivanka

    Proč si jako myslíte že by Karla nemohla milovat? Na svůj věk je to velice hezký muž, a to tvrdím já a jsem ještě mladší než Ivanka. Já osobně si myslím, že láska kvete v každém věku..a nemusí být čistě finanční, sama si umím představit, že bych si někdy někoho takového vzala. Ti z vás co ji tady urážíte nemáte ani trochu etické vychování. Ivanko a Kájo moooc vám přeju krásné manželství.
  • Neurážejte

    Vážení a milí spoluobčané,
    to co tady někteří píšete je od Vás neetické a přímo sprosté. Proč urážíte někoho koho neznáte.
    Proč urážíte krsnou ženu a matku. Proč jí nepřejete její štěstí a lásku?
    Proč by bylo nemožné se zamilovat do staršího, galantního muže.
    Copak jste nikdy nemilovali. Přece když někoho milujete, tak Vám nezáleží na tom kolik je Vašemu partenrovi, kolik má na účtu nebo kolik má dětí, kolik měl milenek. Minulost je důležitá, ale ne důležitější než přítomnost. ¨
    Neptáme se snad na tyto otázky, když vidíme v televizi příběh ženy kterou muž mlátí? Není to podobné, když si všechny říkáme, proč ho neopustí? Proč? Myslíte, že je s ním pro peníze nebo z jiného materiálního důvodu? Asi ne od většiny týraných žen se dozvíte, že svého tyrana milují.
    Takže na tomto příkladu je patrné, že milovat lze leckoho, tak neurážejte nikoho za to, že někoho miluje.
  • ivanka

    já ivanku celkem chápu, kg je velká osobnost a věřím, že ho miluje a váží si ho!!!
  • prosba

    Ahojda,
    mám prosbu. Pracuji na projektu Jak si užít těhotenství a rodičovství a chci oslovit Ivanku ohledně spolupráce. Nemáte někdo na Ivanu kontakt?
    díky Sabina
  • Gottová-Macháčková

    Máte to blbě, podle pravidel se správně píše Ivana Gottová-Macháčková. Pravidla jsou od toho, aby se to ujednotilo a aby v tom byl pořádek... ale k čemu to, když je nikdo neumí a nerespektuje.
  • ivana

    Každý rozumný člověk pozná, že Ivana zlatokopka není. Nepředvádí se, není důležitá a nikde jsem nečetla o ní nic špatného a naopak ona neřekla nic špatného o nikom.
    Jenom nepřející může tvrdit, že Karla uhnala a brala si ho pro peníze. Copak Karel Gott nemůže milovat tak, že se chce se svojí láskou oženit? Dělají to všichni ostatní tak proč ne! Je to taky jenom člověk.
    Takže já jim oběma přeju všechno dobré, ať mají zdravé děti a jsou šťastní. *4*
  • gratulujem!

    Mila Ivanka s rodinkou, ja Vam zo srdca blahozelam a prajem vsetko iba to najlepsie!!!
    Anna M.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit