Přejít na výpis diskuzí

Ivana Chýlková

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci dělat reklamu

    Nehci tady v žádném případě dělat reklamu škole,ale byla jsem požádána abych ještě nějakou cestou dala vědět a protože je paní Chýlková můj herecký vzor,tak jsem si dovolila napsat vzkaz sem,určitě sem na tyto stránky chodí plno lidiček,takže bych mohla někomu vnuknout nápad,sen či potěšit.Kdo se ještě dopřihlásí a bude přijat,tak mi klidně písněte na e mail.Anna.
  • Soukromá herecká škola

    Dobrý den,chcete se stát úžasnou herečkou jakou je paní Chýlková?Soukromá herecká škola manželů Petrovských tento víkend opět zahajuje běh dvouleté školy herecké při divadle "M"v Duchcově.Zájemci připravte si monolog tak na 5.minut,jednu píseň a báseň a něco o sobě a ještě se máte možnost dopřihlásit a zkusit štěstí na e mailové adrese info@divadlom.cz Takže pokud vás nepřijali na DAMU,JAMU tato škola existuje přes deset let a učil tam na ní například pan Miroslav Moravec,letos paní Vančurová(činohra),pohyb pan Harapes a další.Škola se studuje dálkově jedenkrát za měsíc víkend,to zvládnete k tomu ještě své zaměstnání a jiné aktivity,škola je zakončena písemnou zkouškou z teorie a absolventským představením,obdržíte list o absolvování herecké školy,můžete se ucházet o angažmá v divadlech,hodně štěstí,zlomte vaz.
  • lieblinka

    Ivana Chýlková

    Ivana Chýlková je jedna z nejlepších českých hereček ještě s Evou Holubovou,obě jsou jedinečný. *3*
  • kerm

    Re: odkaz

    Jsem sče na ty fotky z představení dívala a jsou vážně dobrý. *4*
  • odkaz

    vkládám odkaz na foky z představení MADAM MELVILLE, 8.4. 2009, Čechovka, Havlíčkův Brod
    odkaz: http://madzo.cz/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=10&func=viewcategory&catid=151
  • A ještě dobrá zpráva na konec

    Dnes můžete Ivanku vidět v televizi ve čtrnáctidílném seriálu Přízraky mezi námi... na Čt1 od 18.10 hod.a od příští neděle na Nově začínají dávat seriál On je žena,tak se mne to trošku vynahradí,myslím to sklamání z nekonaného představení.Pěknou podívanou a příjemný víkend vám všem a pokud odjíždíte někam,kde není televize,kupte si časopis Vlasta s Ivankou je v ní exklusivní rozhovor s pěknými fotkami. *4*
  • Smutná zpráva

    Přeji krásné sluníčkové sobotní odpoledne vám všem příznivcům naší paní Ivanky,byla jsem tento týden strašně moc sklamaná,měla jsem lístečky do první řady na Ivanku na Nebezpečné vztahy a na poslední chvíli venku na dveře v Činoherním klubu vyvěsili,že pro hlasovou indispozici a překřiknutí paní Chýlkové dnes nehrajeme a do konce května ruší prý veškerá představení a to se mne stalo už podruhé asi mám smůlu.Paní Ivance kromě krásného víkendu přeji brzské uzdravení. *14*
  • V měsíci květen paní Ivanka hraje.:

    Vážení přátelé,zde je přehled představení na měsíc květen,kde Ivanku můžete shlédnout.:Činoherní klub
    7.5.Nebezpečné vztahy
    9.5.Maska a tvář
    10.5.Sexuelní perverze v Chicegu
    22.5.Nebezpečné vztahy
    28.5.Maska a tvář
    Vše od 19.30 hod.
    Karlínské divadlo
    15.5.Producenti
    16.5.Producenti
    17.5.Producenti
    18.5.Producenti
    17.5.od 15.00 a 19.00hod.
    18.5.od 15.00 hod.
    U ostatních uvedených termínů
    od 19.00 hod.
    Kalich
    19.5.a 20.5.Nahniličko od 19.00
    Švandovo divadlo
    8.5.Madame Melville
    11.5.Absolvent
    18.5.Klára a Bára od 19.00 hod.
    Bez zábradlí
    25.5.Láska
    Přeji příjemnou podívanou. *14*
  • Taková normální rodinka

    Vážení přátelé paní Ivanky, dovolte mi abych přispěla zde a podělila se s váma o zážitky ze shlédnutí filmu,který nyní běží v kinech "Taková normální rodinka".Stojí zato,tento film shlédnout u něj se odreagujete polechtáte si bránici.Ivana si tam zahrála postavu matky,která vyhodí svého syna(Jiřího Mádla)z domu,proto že si našel dívku,která je s ním těhotná.Nedá ji to a přijede jednoho dne na venkov seznámit se s rodinou jeho vyvolené,cestou se musí vypořádat se svými alergiemi na pyly a zpočátku i na rodinu vyvolené dívky jejího syna.Sebou si veze psa Marlona,který ji neustále neposlouchá a to si ji bude chtít namluvit soused povedené rodinky. *1*Určitě si nenechejte tento film ujít,Ivance to tam moc sluší a vše bude mít dobrý konec. *3*
  • Re: Ivča

    Ahojky Kájo,tak bohužel,s Honzou nám Ivanka nezůstala,škoda,ale myslím si,že to nedopadlo špatně a Ivanka si našla seriálového partnera v redakci.Takže konec dobrý a všechno dobrý.Dnes jsem byla na filmu Taková normální rodinka a pěkně jsem se pobavila,doporučuji tento film shlédnout,stojí to za vidění.Jinak slečna Jana vytvořila Ivance stránky fan klubu,tak se na ně podívej a já tam přidala nějaké ty příspěvky,pa. *4*
  • stranky Ivanky

    www.ivanachylkova.wbs.cz
  • Ivča

    V Místu v životě hraje super!! A DOUFÁM ŽE BUDE S HONZOU!!!
  • Krásný svátečkový den

    Milá Ivanko,dne 4.4.máte svátek a já Vám přeji ať se Vám splní všechna přání i ta nejtajnější a ať Vám to stále tak krásně hraje,mnoho dalších úspěchů v pracovním i osobním životě.Anička,Vaše věrná fanynka *14* *4* *3* *4*
  • Taková normální rodinka

    Vážení přátelé naší Ivanky,od 17.4.můžete Ivanku vidět v kině a to v pokračování seriálu "Taková normální rodinka". *14* Vedle Ivanky tam uvidíte plejádu našich populárních osobností.Hezký den Anička. *3*
  • Místo v životě...

    Dobrý večer,dovolte mne opět příspěvek,zítra tj.31.3.08 se nezapomeňte dívat na oblíbený seriál s Ivankou a to "Místo v životě"2,díl 12 pod názvem Sblížení...Honza varuje Petru před Janatovými podvody,ta svého bývalého manžela brání a Honzovi vyčte jeho vztah se Simonou...Jak tento díl dopadne?Vezměte si na klín psa,kocoura pošlete na námluvy,myslím toho čtyřnohého,děti dejte spát,vezměte pytlík s brambůrky,zabalte se do deky a jen si vychutnávejte pokračování tohoto úspěšného seriálu...Zítra od 20.00 hod.si na vás všechny fanoušky naší Ivanky vzpomenu,dnes je to můj jediný příspěvek,ráno vstávám v půl páté a jakožto začínající herečka natáčím...,jo,jo,těžký život dobrodruha...Mějte se všichni krásně a klidnou plodnou vlastně dobrou noc.Anička *5*
  • Velké díky

    Děkuji,že jste oznámkovali mé pozitivní příspěvky o paní Ivance,trojka je také dobrá známka a tak jsem byla zařazena mezi nejhůře hodnocené příspěvky,ale vězte,že mne to nikterak neovlivní a budu sem přispívat z celého srdce dál,i kdybych na stupni hodnocení jako ve škole měla propadnout.Je vidět ikdyž hodnocení je negativní,že se přece jen na chvíli pozastavíte a na Ivanku si vzpomenete a to nás těší.To je pozitivní.Takže díky a jen tak dále,však "Boží mlýny melou pomalu,ale spravedlivě" a tak co špatného někomu učiníte,je to jedno v jaké formě,to se vám dvojnásobně vrátí a "jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá".Pěkný den i vám nepřejícím a nezapomeňte mne zase oznámkovat nebo snad si zasloužím poznámku?Vy,kteří se těšíte z návštěvnosti divadel a z představení naší Ivanky,opět vám sem napíši termíny představení a to až na květen 08. *15*
  • Uf...

    Jsem z těch všech příspěvků celá splavená a co teprve naše Ivanka,to koukáte,to je paní herečka,že?Ta je vytížená,na jednu stranu jí to přeji,ale na druhou ji obdivuji,že se ji nepletou hry a texty a že vše zvládá,jen tak dále ať se daří.Jdu si z toho dát obklad na hlavu a musím se přiznat,že jsem všechny hry shlédla a opravdu je to koncert,jak paní Ivanka hraje naplno,je opravdu jedinečná,dobře,že ji máme.S veškerou poklonou a úctou fanynka Anička.P.S.:Co ještě sedíte a čučíte,rychle si vše přečtěte a zamluvte si zavčas lístečky. *8*
  • Láska,láska,láska je ráj...

    Láska,láska,láska je ráj,to jsem se nezbláznila,ale krásně ji zpívá Ivanka v divadle Bez zábradlí ve hře Láska od autora Muraye,myslím že Schisgaela,nějak to po sobě nepřečtu,pardon jestli jsem autorovi pozměnila přijímení...a to 10.4.a 22.4. v paláci Adria Jungmannova 36/31 Praha 1 od 19.00 hod.,tímto já i program na duben je vyčerpán,ještě zjistím,jestli Ivanka nehraje v březnu nebo v dubnu ve hře Nahniličko,pokud ano,doplním.Zdravím Vás všechny a mazejte na představení a nezapomeňte hodně tleskat a kytičku. *14*
  • Švandovo divadlo na Smíchově

    Paní Ivanku můžete také vidět ve STUDIU DVA a TO DNES 28.3.2008 od 19.00 hod.ve hře Richarda Nelsona Madam Melville,v dubnu pak v těchto představeních.:6.4.Klára a Bára spolu s její hereckou partnerkou Evou Holubovou,též vynikající herečkou od našeho předního českého režiséra Patrika Hartla,12.4.ve hře Terryho Johnsona Absolvent,28.4. ve hře Madam Melville.Ulice Štefánikova 57,Praha 5.Od 19.00 hod.
  • Karlínské divadlo s Ivankou

    V Karlínském divadle můžete paní Ivanu vidět v muzikálu Producenti od 16.4.do 20.4. a POZOR,19.4.můžete představení shlédnout dokonce 2 krát a to od 15.00 hod.a pak od 19.00 hod.a 20.4.od 15.00hod. *3* V první polovině roku bylo prozatím pro nemoc pana Martina Dejdara zrušeno představení Zpívání v dešti,kde Ivanka hrála a zpívala. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit