Přejít na výpis diskuzí

Ivana Chýlková

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako herecka..dobra.Jen by som vypichla to jeji foto...uz tak vyzehlene fakt nevypada
  • všechno nejlepší k narozeninám. jsi užasná
  • Ivano jsem dobrá fanynka humor životní styl postava jsi v porotě tvoje tvář známý hlas k madonny Amy Wanhouse jsi skvělá jsem viděla vibrátor nějaká erotika Ivana Chýlková *4* *4* *4* *4* *4*
  • Děkuji že jste.
  • Vše nejlepší k svátku.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :) :) :)
  • Super herečka :-), znám hlavně ze seriálu On je Žena!, sice si ten seriál moc nepamatuju, ale líbil se mi. Hodně dodatečně přeju všechno nejlepší ke kulatinám-50.tinám! *4*
  • paní ivano všechno nejlepší k vaším kulatým narozeninám
  • omlouvám se nenapsala jsem že foto s podpisem Jáchyma. Děkuji
  • Dobrý den, ráda bych sehnala dceři k narozeninám foto s podpisem. Děkuji.
  • Chtěla jsem říct histerky, já píšu rychle z tabletu a tak se občas překlepnu, protože jak je to dotykový tak to nejde cítit co mačkám :-)
  • Hm, tak trochu jo a hlavně tou postavou, ale v obličeji taky, já se podívám kolik je Umě roků
  • No jo už jsou tady nějaký komentáře o Jáchymovi, to je hrozný už vy budete pořás schánět nějaký telefonní čísla a skype a e-mail a kdoví co ještě, vy nevíte, že je to marný? Nikdo vám neodpoví maximálně nějací hakeři, kteří odepíšou na váš e-mail nebo telefonní číslo co jste tady nebo u Jáchyma a nebo i u Sáry napsali, no možná ještě někde jinde, to už nevím. No ale nechci řešit Jáchyma, když mám psát komentář na Ivu, Ivana je sympatická a vynikající herečka, občas hraje takový histery, ale to už k ní patří, protože je nikdo jinej líp nezahraje
  • Prosím pošlite mi telefoní číslo na jáchyma děkuju kdyžtak na číslo 720296932. moc děkuju
  • IVANKO,
    všechno nejlepší k Vašim narozeninám!!!Přejí Vám samé úspěšné dny!!! fanda Jiří *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dalibor-77
    Tak stím souhlasím,její podobná... *3*
  • Je tam chyba Ivana se narodila ve Frýdku - Místku. Ne v Praze.
  • Podobnost

    Nepřijde vám, že Ivana Chýlková se strašně podobná americké herečce Umě Thurman? Mě připadají jako dvojčata
  • p.petulkaa33

    <>

    vsechno nej
  • Ivana Chýlková

    Milá paní Ivano
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším
    dnešním narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví,úspěchů
    jak životní tak i profesionální. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit