Přejít na výpis diskuzí

Ivan Trojan

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)
  • A zase je tady ten tak "československý tón", když už nemůžu říct něco hezkého, tak aspoň stříknu jedovatou slinu. Pane Jóšafate, to jméno zní tak biblicky, netvrdím, že se musí každý každému líbit, ale vidět jen to špatné co chci vidět na tak skvělém herci, jako je pan Trojan, mi připadá ubohé a navíc to šířit dál je nedůstojné. Čistému vše čisté a co kdo šíří, toho se mu také dostává.
    Panu Ivanu Trojanovi přeji vše nejlepší ke kulatým narozeninám a ať nám ještě dlouho září na našem hereckém nebi k naší potěše.
  • Mat.7,2 Nebo jakým soudem soudíte, [takovýmž] budete souzeni, a jakouž měrou měříte, [takovouž] bude vám zase odměřeno.
  • Pane Trojane, nikdy jste mi nebyl sympatický, snad kvůli mému vnímání vašeho skřetovitého zjevu i hlasu (a nic na tom nevylepšilo ani vaše populární legrační až šaškování při ztvárnění role podle scénáře v četnících).
    Co mi na vás ale vysloveně vadí, je vaše aktérství ve značně slizké reklamě na "trénování" dívky školačky učitelem - tělocvikářem, kterého jste bravurně ztvárnil. Hlavně, aby domluvu o tom neslyšely kolegyně učitelky, že!!! Byť je děj reklamy možné chápat mnohoznačně, jistě lze velmi dobře až nejlépe vnímat pravděpodobně hnusný směr a záměr sexuálně-prznitelského náboje scénáře jádra reklamy. O jaké "trénování" dívky se jedná, si lze snadno domyslet a domýšlející nemusí vůbec být sexuálním maniakem. Jako od prý duchovně smýšlejícího člověka bych právě od vás propůjčení se danému znesvěcujícímu tématu opravdu nečekal. Ony vlastně asi peníze nesmrdí a každá koruna je přece dobrá, ne? Říká se, že ti nejhlouběji věřící bývají ti nejstrašnější. Je tomu tak i ve vašem případě?
  • Moje nejoblibenejsi trio-Trojan-Dvorak-Strach.Kdyz se sejdou pri praci je to vzdycky bomba.Tak at se schazeji co nejcasteji. *1*
  • Jste nejlepší náš herec, přeji Vám a Vaší rodině hodně a hodně zdraví a
    dále možnost rozdávat pohodu a krásných zážitků.
  • maduska-ashley

    blahopřání

    všechno nejlepší!!!!!
  • vendyyysek

    titulek

    Je to můj nejoblíbenější český herec. Hraje ve filmech výborně, na 1. Suprovej byl třeba v četníkách jako Béďa Jarý. *4* *4* *14*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší! *4*
  • přání

    Milý Ivane
    Přání k Tvým narozeninám přání dobrému zdraví,štěstí. *4* *4* *4* *4* *4*
  • Herec s velkým H

    Je to jeden z našich nejlepších herců, kterých je bohužel čím dál míň....obdivuju ho odmalička, jeho filmy miluju.....čím dál víc mě přesvědčuje o tom, že jeho herecké kvality jsou prostě nepřekonatelné! *3*
  • super

    je to jeden znejlepších hherců ktetý znám
    *4*
  • Re: Re: Ivan Trojan

    ano tohle jsou presne moje slova... malokdo tohle do dabingu umi dat..sama mam s dabingem jiz zkusenosti a musim rict ze to opravdu neni nic jednoducheho...Ivan Trojan je UZASY
  • Ivan Trojan

    miluju divadlo...sama chodim uz 3 roky do umelecke skoly na LDO....nini se hlasim na konzervator...a musim rict ze uz delsi dobu je Ivan Trojan mym vzorem...miluju jeho vystupy jak ve filmech tak hlavne v divadle..napr v Tereminu..chtela bych jednou alespon z poloviny tak dobra jako on...tolik toho dokazat... je uzasny *4* je jedinecny :)
  • milunka.op

    Opava

    Dneska byl v Opavě věříte mi ?? *14*
  • adamoule

    Pan herec

    podle mne jednoznačně nejlepší český herec
  • Re:

    Co ty hrubky?
  • lieblinka

    Vše nejlepší!!!

    Přeji vše nejlepší k dnešním 45 narozeninám,hodně úspěchů jak v kariéře tak v soukromém životě a hlavně přeji spoustu skvělých rolí. *3* *4*
  • ivan

    je sexy chlap
  • Ivan Trojan

    Je to nejlepší herec líbili se mi sním všechny filmy,kteríé jsem viděla kde on hraje tak je film vždy dokonalý prostě je to Pan herec!!!
    I Love you Ivan Trojan!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit