Přejít na výpis diskuzí

Ivan Trojan

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • herec

  • herec

  • herec

  • Každý člověk má svoji volbu,někteří pijí,jiní kouří a někdo rád zase hodně jí.(Magic Johnson My life).

  • Ivan Trojan je druhořadý český herec,není to žádný Leonardo di Caprio!!!!

  • Druhořadý český herec.

  • Ivan Trojan je druhořadý český herec.

  • Dobré jídlo, dobré pití, hóódně dobré živobytí. Život dlúhý jak husí krk, potom do nebe škrrrk!!! Vše kráásné a vám přííjemné ať vás potěší v den vašich narozenin!!!

  • všechno nejlepší k dnešním narozeninám.Ivan Trojan je dobrý český herec a fanoušek Bohemians Praha 1905(klokan).

  • Ivan Trojan byl nejlepší v Četnických humoreskách a Ve Stínu.

  • Ivane jste vynikající herec a se svým kolegou čertem Uriášem v Anděl Páně 2- úžasný výkon :))
  • Oprava: Však také za to Trojan vzal nemalé peníze od BIS, aby tomuto člověku škodil Jóšafate!
  • Však taká za to vzal memalé peníze od BIS, aby škodil tomuto člověku!!! *16* *16* *16*
  • Ivanku jste uyasnej herec cetnicke humoresky i andel pane tam proste nemate chybu skoda ze neni takovych pohadej jako andel pane s ama vice moc rada bych se na ne podivala
  • Už jsem alergická na t stupidní reklamamy, ve kterých pořád vystupuje, on by za prachy udělal všechno, jsem taky z herecké rodiny, ale k tomu by se naši nikdy nepropůjčili
  • Hezkej je, ale to je tak všechno....
  • hekla
    Ivan Trojan je jeden z nejlepších českých herců *2* *15* *3* *14* *4*
  • kolajda79
    děkujeme panu Ivanu Trojanovi za jeho roli v novém seriálu vraždy v kruhu :-) *14*
  • byl si dobrej bedo četnicke humoreskY
  • Milý Ivčo, s celou naší rodinou Vám přejeme vše nejlepší k 50. kulatým narozeninám. Nechť Vás nebolí záda a žijete si pokojným životem. Jak říká moje babička: Nechť Vás provází štěstěna! Nashledanou do budoucna!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit