Přejít na výpis diskuzí

Hugh Dancy

OSOBNOST 4.3.2007 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BISEXUAL

    Hugo tedka chodi s Claire Danesovou, takze je tak max.bisexual, ale homik urcite ne. *3* A ono je to v tyhle profesi normalni, ze i chlapy si musi vysukat nejak svou pozici, treba i s chlapama. *4*
    • Re: BISEXUAL

      já myslím,že ani ten bisexuál není,každopádně se nechová jak ten nagelovanej frajírek David Beckham,a sám říká,že ho štve,že si ho všichni zaškatulkovaly jako hezouna mno.... *4*
  • cak!!!

    strasne moc te chci jses gay jako ja chci abys mi ho olizal slizal sliz z meho zaludu poradne ho odudlal a pak si miho ptaka narval do huby zarazil si ho az do krku ja ti budu strikat semeno do krku ze nestacis polykat ozuzlas mi bradavky az se z toho udelas pak ti ho zarazim do riti omlatim te o steny az bude litat omitka budes z toho mit pul roku sracku pak si kleknes a ponizene mi budes masirovat kulky a budes je lizat pak mi vymydlis poradne muj smradaty rozkrok a mi sperma si budes mazat vsude po tele misto samponu uuuuuuuuaaaaaaaaaaaaacccchhhhhhhhhh *5*
  • .....

    A odkaď vlastně Hugha znáte,teď myslím jako z jakýho filmu nebo tak??? *3*
    • Re: .....

      KRALOVNA ALZBETA(davali to nedavno na CT2);
      CERNY JESTRAB SESTRELEN;
      KRAL ARTUS
      *3*
      jeste jsem ho videla v necem historickem, ale nevim, jak se to jmenovalo, je to uz davno. *14*
      • Re: Re: .....

        jj *1* taky jsem ho poprvý viděla v královně alžbětě,tam byl fakt skvělěj *14*
        • Re: Re: Re: .....

          teď mám ještě natočenej jeho film Shooting dogs,tak se už těším až to uvidím *15*
          • Re: Re: Re: Re: .....

            Ona jeste existuje prej jedna verze Kralovny Alzbety, ale je to natocene formou serialu a hrajou tam jiny herci.
            • Re: Re: Re: Re: Re: .....

              KATE BLANCHETT HRALA VE FILMU O KRALOVNE ALZBETE. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: .....

              jj..prej jo,hraje tam kate blanchet myslím *4*
  • Hugh ve filmech....

    Cauky lidičci, jak jste se bavili, odkud znáte Hugha, já jsem ho poprvé viděla v Zakleté Elle (super!!!). Povídala mi o něm i kámoška, lae já ji nevěřia,pak když jsem to viděla, málem jsem se zbláznila. Ještě jsem ho viděla ve filmu Král Artuš, Královna Alžběta, Krev jako čokoláda a všude je naprosto k sežrání!!!!!!! Teď je i v nových filmech, který jdou teprve do kin. Takže se těšte a zajděte si na ně - The Jane Austin book club a Evening!!! Přeji nádhernou podívanou!!!!! Půjdu na něho taky!!!!!! *14* Jinak bych na ty filmy nešla *1*
    • Re: Hugh ve filmech....

      jj *1* jane austen book club a evening maj oba premiéru v září,tak stopro zajdu *15* a viděla jsem nějaký ty ukázky z eveningu a myslím,že to bude super film *4*
      • Re: Re: Hugh ve filmech....

        Moc se na ně těším, ale na ukázkách Eveningu bylo, že skočí ze srázu a nejspíš zemře. Doufám, že jestli zemře, tak až na konci filmu *9* . Jinak budu naštvaná. Na film půjdu kvůli němu a nakonec tam zemře hned na začátku, ne??!! *10*
  • jeja...

    JÁ HO ŽERU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: jeja...

      naprosto souhlasim. je úplně božskej a nádhernej a ještě k tomu umí hrát. doufám že natočí spooooustu filmů!!!! *14* *14* *14*
    • Re: jeja...

      tak to jsme dvě *1* on je prostě skvělej,a na rozdíl od některých těch ostatních hezounů umí i hrát *4* já sem od něho viděla jenom pár filmů,ale nejlepší byl v královně alžbětě *14*
      • Re: Re: jeja...

        SOUHLASIM, ZAHRAL TO MOC DOBRE. *3* JINAK BRITOVE VE STEJNEM ROCE(2005) JAKO TENTO UZASNY FILM NATOCILI PRO BBC I 4-DILNOU TV MINISERII "THE VIRGIN QUEEN" V REZII COKY GIEDROYCOVE, KDE HLAVNI ROLI ALZBETY HRALA ANNE-MARIE DUFF, JEJI SESTRENICI KRALOVNU MARII HRALA JOANNE WHALLEYOVA (ZNAMA HLAVNI ROLI ZE SERIALU O SCARLET O'HAROVE), ROBERTA DUDLEYE-HRABETE Z LEICESTERU HRAL TOM HARDY A ROLI, KTEROU HRAL HUGH DANCY V KRALOVNE ALZBETE, HRAL V TETO VERZI HANS MATHESON. VICE NAJDETE NA OFICIALNICH STRANKACH TELEVIZE BBC http://www.bbc.co.uk/drama/virginqu een/ *3* NEMUZU POSOUDIT, KTERA VERZE JE LEPSI A KDO ZAHRAL ROLI ROBERTA DEVEREAUXE-DRUHEHO HRABETE S ESSEXU LEPE, JESTLI HUGH DANCY, HANS MATHESON NEBO KDOKOLI JINY, PROTOZE OSTATNI VERZE JSEM NEVIDELA. *14*
        • Re: Re: Re: jeja...

          Hansik je krasnej a talentovanej chlap!! *3* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit