Přejít na výpis diskuzí

Hugh Dancy

OSOBNOST 4.3.2007 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    ahojky *3* ....já se chcu jenom omluvit těm kdo chodí na mí stránky o Hughovi,že tam v poslední době vůbec není žádná aktuálka,ptz kolem Hugha se teď vůbec nic neděje...a na stránky se furt omlouvat nechcu,ptz by to bylo asi už popadesátý *1*
  • ..

    nazdárek všichni *1* ...tak jak se máte????co silvestr???? *1*
    • Re: ..

      silvestr se u nás doma neslavil a všichni si museli jít lehnout v deset... *9*
  • Hugh je nej

    Hugh je prostě ten nejkrásnější a nejlepší herec na světě!!! Brit náš krásnej kudrnatej.... *14* *14* Já ho žeru *14*
  • patricie456

    nej herec

    je proste uzasnej a nejlepsi je ve filmu Zakleta Ella *14* *14*
    • Re: nej herec

      jo v Zaklete Elle je nadhernej jako vzdy
      *3* *3* *4* *4* *14* *14* *14* *5* *5* *5*
    • Re: nej herec

      jo je proste dokonalej *14* *14* *4* *4* *14* *14* *14*
  • týden s Hughem

    Minulý týden, jako vloni, patřil Hughovi, bylo asi 5 filmů, kde hrál. Oni ví, jaký vánoční dárek mi mají dát.. *14* *14*
  • ajulina

    RE: ......

    on neni hezky jen v elle ae upa vsude...!!!!!! *14*
  • Ještě hraje v "Láska ze sousedství"
  • Přeji..Wše NejNej-♥
  • Very nice actor! Top! *3* *14*
  • hughdancy.estranky.cz

    ahojky *3* nechcu si dělat reklamu,ale udělala jsem český stránky o Hughovi,ptz mě celkem i štvalo,že všechno o Hughovi je v angličtině a česky nic,tak sem tak dyžtak pls podívejte,už sem o něm nazhromáždila celkem dost věcí *3* ,a kdybystě měli ňákej nápad jak ty stránky vylepšit nebo ták nějak,tak mi pls písnětě na e-mail,díky mooooooc,mějte se *4*
    • Re: hughdancy.estranky.cz

      zatím jsou ty stránky zaregistrovaný na centrumu,na seznamu se to jěště ňák vyjednává nebo co *1*
      • Re: Re: hughdancy.estranky.cz

        ....a klidně bych uvítala nějakou malinkou pomoc s těma stránkama,pokud někdo bude chtít *3* hlavně ohledně designu stránek........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit