Přejít na výpis diskuzí

Hayden Christensen

OSOBNOST 31.12.2006 
173 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hayden je nejlepší herec co znám! Každou roli prožívá a pak to vypadá dobře.Doufám že se někdy přijde podivat i k nám do ČR má tady hodně fans!! *3*
  • Já Haydena miluju stejně jako Ewana. Jsou pro mě nejlepší herci které jsem kdy poznala. Kéž bych je mohla vidět na vlastní oči. Nejvíce se mi oba líbí ve Star Wars III. Umějí se do té role tak vžít, bych věřila i tomu, jako kdyby se to odehrávalo ve skutečnosti. Já je prostě zbožňuju *14* *3*
  • Božskej Slaďoušek

    Haydy je prostě kus chlapa který je nejen krásný, sladký, provokativní,sexy vzrušující,neodolatelný,...atd.(to je na dlouho:)))ale i super herec na kterého se lidi rádi dívají(nejen dívky).Nejvíc kde mu to seklo tak to byl seriál Cesta vzhůru tam byl prostě k sežrání.Tak to je můj příspěvek do diskuse Mějte se pěkně Evuška
  • tady je fakt hnusnej,a nezabijte me díks
  • Hmmm, hezký je, šikovný taky, ale není to krasobruslař takže pořád je nejlepší Jevgenij Pljuščenko
  • my best

    Hayden je muj nejoblibenejsi herec... takze by me docela zajimalo, kdy sem dodaji dalsi fotky=/
  • jik

    je bozskej
  • ???

    Nerada používám sprostý výrazy, ale teď se tomu asi nevyhnu...( právě se hodně překonávám, aby ze mě nevypadlo, co si o Haydenovi myslím )... Fajn...Zvládla jsem to. Neberu vám to, že ho máte rády, protože si myslím, že se mi zprotivil snad jen kvůli tomu, že hrál ve Star Wars. Můj Bože! To je trapný film!
  • miluji ho

    ja jsem
  • aaa! ty fotka na začátku je strašná! No v melíru mu to celkem sekne, ale ne v epizodě II. Tam vypadá jak spadlej z Marsu...nebo z Tatooinu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit