Přejít na výpis diskuzí

Hayden Christensen

OSOBNOST 31.12.2006 
173 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz

    2005 -Star Wars : Epizoda III - Pomsta Sithů (Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith) role: Anakin Skywalker
    2002 -Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (Star Wars : Episode II - Attack of the Clones) role: Darth Vader

    je to z jeho filmografie a trochu mi to nesedí neměla by ta role být opačně ?
    • to máš jedno, tady je plno chyb a navíc ve III. je Anakin/Vader.
    • Ano, to by teda mělo :)
  • jsem na jeho narozeniny chtěla za nim do Canady a doma mi to neprošlo :( moc daleko.
  • fotky

    Ahoj, všimla jsem si ve fotkách několika zajímavých - je na nich Hayden s nějakou blondýnou a celkově to vypadá dost historicky. Nevíte jaký je to film?! Docela ráda bych ho viděla.
    • Re: fotky

      Je to z filmu Andělé a panny
      • Re: Re: fotky

        děkuju moc, zkusím to sehnat *1*
  • vsichni co ho milujete : pose*te se, bando dementni. Slyseli jste o hercich jako marlon Brando? Anthony Hopkins? Richard Burton? To byli/jsou herci, Christensen je v*l. Kdyz uznavat mlade herce, tak jednoznacne Chris Bale aneb Joaquin Phoenix. Tohle uznavat nebudu ANI OMYLEM. *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • ty jsi jsama dement, ja ho moc miluju,ty milujes zase detky ty diwo swino! *12*
  • I was his mistress *14* *3*
  • Luky1987
    Herecká katastrofa
  • gumka1
    hele je pěknej a ten kdo zná knihu Vampírskou Akademii a volný pokračování tak se mnou bude souhlasit že tohle je Adrian Ivaškov *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit