Přejít na výpis diskuzí

Georgie Henley

OSOBNOST 31.12.2006 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zebricka003

    adresa

    mam jeji adresu na autogram *3* *3*
    • Re: adresa

      Ahoj prosím poslala by jsi mi tu adresu na autogram.... *7*
    • miley-veru

      Re: adresa

      jéééé vážně máš její autogram *14* *9*
      • ago112

        Re: Re: adresa

        adresu na autogram ty pičo!!!
        • sarda

          Re: Re: Re: adresa

          a slušnějc by to nešlo???? *9*
  • pjka007

    narozky

    a sice hodně pozdě ale přece jenom
    vše nej GG! *3*
  • narnie

    hrála moc skvěle *3* !!!!!!!taky biji nikdo narnii nepotkal.kdybi bi nevlezla do magické skříně!!!hned tam potkala svího přítele!!
  • herečka

    je prostě skvělá *4* !!
  • Všechno nejlepší!! :-) Je jasný, že si to nepřečteš, ale.. :-D
    Nemůžu uvěřit že už je jí 17! Ty jo já si jí furt pamatuju jako tu malou Lucinku z prvního dílu Narnie.. :-D
  • *14* Letopisy Narnie Krásnej film škoda že není víc dílů Lucky Petr Zuzka Edmund <3 to prostě zahrály Bombově prstě super *14*
  • ja ji miluju

    já jsem letopisy narnie měl od svích 12 let kdy sem dostal vsecky knizky moc rád, a jak tedka zacala premiréra u slováce tak tam v utery prijeli vsichni 4 herci. rosdáváali se atogramy, fotky a pod.....kdo tam byl nebo videl zprávy tak ví o cem mluvím
    já mam fotku s lucinkou ( s gerogie henley ) a ja se asi do ní zabouch...kdyby jste vedeli jeji email napiste mi porsííím. díkys... *14* *4* *14* *5*
  • Je bezva!!

    Ahoj lidičky!! Nemáte tu někdo její adresu?? Jestli jo dejte mi ji prosím!! Díky!!
  • nikita007

    xD

    Všechno nej =) a ať si zahraješ v co nejvíc filmech =) *3*
  • pjka007

    .

    nevypadá na ní jako čtyřleté dítě je jí na ní asi tak 8 nebo 9 a navíc to vypadá pěkně no a stejně kdybys ji znala z těch filmů, co v nich hrála, tak by se ti to líbilo protože to byla moc pěkná scénka *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit