Přejít na výpis diskuzí

Georgie Henley

OSOBNOST 31.12.2006 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • georgie

    moje stranky o georgii henley jsou:www.georgiehenley.estranky.cz jsou skvele je tam vse kdybyste chteli cokoli vedet o georgii mate moznost je skvela
  • Nepřekonatelné!Je jí 11 a hraje tak úžasně!!! *14* *4*
    • Re:

      ve filmu je ji osm *4*
    • Lucinka

      teda moc na 11 nevypada (sice vim ze mas pravdu ale stejne...). spis bych rekl (podle filmu) ze ji je tak 7
  • Herečka

    je úžasná,kdo viděl Narnii,potvrdí mi to!Já jí mám ráda a ráda bych kráčela v jejích šlápějích,kdo o ní ví něco víc ,napište vaše "herečka" Magdík ps:fakt,fotky,životopis,kon takt:posílejte *14*
    • Re: Herečka

      kdo chce cokoli vedet at mi napise na muj imail *4*
    • Re: Herečka

      lucinka je ta nejlepší herečka kterou znam je užasná.a o rok mladší než já.spomínam jak jsem četla v mojí knížce o natáčení narnie kdy se mely natačet ty s ceny s mysmi u kameneho stolu jak prehryzavaly ty pouta anna popplewel mysi nesnasi moc se jich boji a kdyz za ni do privesu prisel andrew a rekl dobre rano tohle je pan jingles a v ruce mel mys anne se udelalo spatne a brecela tak nakonec za ni zaskočila dublerka ashley *4* znas skoro vse o narnii kdyby nekdo neco potreboval tak at mi napise na imail *4*
  • lucinka

    JE opravdu kouzelná hrala proste skvěle a velice přirozeně........ velice sympatická... souhlasím s tím dabováním. ve skutečnosti má lepší hlas
  • Georgie

    No, tak neřekla bych že hraje špatně, ale už teď můžete zpozorovat že z ní vyroste hrozněj malej spratek, bude to nafoukaná hvězdička a možná už je. Což mě docela mrzí, dobré herečky by měly být dobré i uvnitř. *9*
  • takový malý detail

    kdo psal tu filmografii? jen tak pro info, chybý vám tam, že hrála v Jane Eyre, malou Jane....ale to je jen takový malý detail,že...jinak je skvělá... *3*
  • všechny ty 3 filmy jsou uplně užasný i všichni ty herci to nejde srovnávat kdo je lepší na to že jsou to děcký herci to zahráli uplně suprově i ta nejmladší lucinka(georgie laura henley)
    a slyšela jsem že se uz natačí i 4 díl stříbrná židle a že tam prý bude hrát i lucka
  • Je kouzelná!!! *4*
  • *15* *8* *14* *14* *14* *7* *7*
  • všechno nejlepší
    Happy Birtday! JÁ vím že si to Georgie asi nepřečte ale mám ji moc ráda jako herečku a proto ji chci aspon někde popřát. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit