Přejít na výpis diskuzí

George Harrison

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R.I.P

    R.I.P-GEORGE. *4*
  • Já George moc miluju! Byl fakt dobrý. *14*
  • jo to byla osobnost..vazim si ho..ac jen o nem ctu a posloucham jeho pisnicky..byl fakt moooc dobrej *4*
  • George

    George je můj nejoblíbenější Beatle, byl to skvělej zpěvák a kytarista. Jeho hlas je úžasný. Miluju jeho písničky, ať už s Beatles, tak jeho sólovky, nejvíc miluju My sweet lord. Moc mě mrzí, že zemřel *9* , jeho písně můžu poslouchat pořád. *14*
  • DATUM

    Nic proti, ale on se narodil 25.2.!!! *13*
  • ankopinko15

    Zachránil se

    Narodil se ve stejným roce jako Janis Joplin nebo Jim Morrison.Narozdíl od nich se drogami nezahubil.No,smrti se tím sice nevyhnul...
  • basten

    George

    Kdyby nebylo George,tak by se Lennon a McCartney třeba nikdy nesetkali a nevznikla by tak skvělá skladatelská dvojice. *4* *4*
    • Re: George

      Omyl! Johna a Pula seznámil Paulův kamarád Ivan Vaught a pak Paul seznámil Johna s Georgem *3*
      • basten

        Re: Re: George

        Promin máš pravdu
        Paul:Potkal jsem ho(Johna)na Wooltonských
        slavnostech jako obtloustý školák.Když se mi opřel o rameno,poznal jsem že pil.
        Bylo nám tenkrát dvanáct,ale i když měl kotleety stali se z nás kámoši.
        TO je vše.
        JO a Gerge je nejlepší zpěvák všech dob a taky velmi dobrý skladatel! *5*
  • George

    George byl nejlepší skladatel, co znám a rád bych doplnil Johnův výrok...před Elvisem nebylo nic, ale po Elvisovi....Byli George a Beatles.. *5*
  • georgeharrison

    John

    Kdyby nebylo George John by neuměl hrát na harmoniku *4* *3* *14* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • siky25

      Re: John

      Johna na harmoniku naučil sice George, ale Smith jeho strýc *3*
  • georgeharrison1943

    George is my love

    George je super jsem do něho blázen jak něco *14* *14* Nevim co bych dělala bez něho furd ho musím poslouchat *14* *14* Nikdo už se nikdy nevirovná Georgi *15* *15* *4* GEORGE FOREVER!!
    • georgeharrison1943

      Re: George is my love

      To jsem psala já za Jirku georgeharrison tak promiňte za ženský rody *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit