Přejít na výpis diskuzí

Gedeon Burkhard

OSOBNOST 31.12.2006 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čauky,

    Kéž by ses se mnou přátelil. Mohli bychom být dobří přátelé. *4* Adéla
  • hadaj

    mam ho velmi rada skoda ze umrel pred nim moser richard on je tiez pekny obidvaja su super milujem ich chcela by som ich stretnut *14* *14*
  • SVATBA

    Nemáte náhodou někdo fotku té jeho nevěsty zajímalo by mě jak vypadá.No mrzí mě že se Ged bude ženit ale na druhé straně mu to přeju. *3*
    • Re: SVATBA

      Podle zaručených zdrojů očekává Ged přírustek do rodiny.
    • Re: SVATBA

      No jeho manželka je Vanessa Petruo.
      • Re: Re: SVATBA

        co? gedeon je nebodaj zanaty?
      • sandralombardi

        Re: Re: SVATBA

        no mě se teda moc nelíbí no ale když je sní Ged šťastnej tak je to v poho.
        • anet3

          Re: Re: Re: SVATBA

          Já jsem se na ní koukala na youtube, na nějaký videa z pořadů nebo ze zákulisí a připadá mi sympatická. Ale ze životopisu mi není jasný, co má společnýho s ČR
          • Re: Re: Re: Re: SVATBA

            Hodně toho má společného s ČR
            • Re: Re: Re: Re: Re: SVATBA

              V POHO *4*
            • anet3

              Re: Re: Re: Re: Re: SVATBA

              Nunatka: Aha, tak to jsem nevěděla. Díky *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: SVATBA

              Například, že její pravý otec je čech, ale po odstěhování do německa měla adoptivního otce (Thomas Petruo)
            • anet3

              Re: Re: Re: Re: Re: SVATBA

              Co třeba?
  • anys.anyss

    Kobra11 a Komisař Rex

    no v Komisařovi Rexovi hraje ,tak trochu svatouška,ale v kobře už kus chlapa...!
    • anys.anyss

      Re: Kobra11 a Komisař Rex

      hele je to v** tak jako tak takze to máš upně fuk!!!!! *13*
  • Vše nej

    Ikdyž pochybuju,že to fakt ty lidi čtou,tak se taky připujuju k přáním.Vše Neejjj......... *4* *4* *4*
    • Re: Vše nej

      a myslis ze aj kdyby to cetl ze by tomu rozumel? to bys na neho musel(a) nemecky *3*
  • simonabilliejoearmstrong
    Hapy B-day Gedeon :) *3* *14*
  • Jste super herec moc mi libyte v serialech.
  • cmuk

    chystam sa do Mnichova hehe možno ta tam uvidim ...si super.. *3* len škoda že nehraš vo viacerych filmoch *9* ...
  • Avojky

    Ahojte. som zufala. Nevidela som treti diel serialu Cobra 11 z 11 serie.a neviem ho najst na internete. Neviete, kede si ho mozem stiahnut?
    • Re: Avojky

      *1* skus www.google.sk a tam obrazky komisár rex poto kliknes na obrazok a pod tym budes mat tu stranku
  • narozeniny

    Všechno nej k narozkám Gedovi. Snad mu to chvilku s tou jeho slečnou vydrží, když je tak přelétavej *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit