Přejít na výpis diskuzí

Gedeon Burkhard

OSOBNOST 31.12.2006 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se Gedeon nelíbí pa *16* *16*
  • Krasnej

    Je fakt krásnek co k tomu dodat... *14*
  • MAm i maila na Gedeona
  • Gedeon je hnusný *16* *12* *11* *10* *8* *7* *2* *1*
  • Slaďoušek

    Je to prostě nejkrásnější a nejsympatičtější chlap naší planety!Jen pohled do těch jeho očí...a ta pusinečka..radši ani nemyslet!Co si budeme vykládat,myslím,že by stačil jediný pohled do těch očí a neměly bychom ani sílu dýchat...Bože,jak se může sejít tolik krásy najednou...?
  • Chci s tebou chpdit mam te rad kdyz sleduji Rexe tak jsem uplne nadrzenej. Mam te rad.
    • Re:

      si prihriaty? Opovazis mi prevziat mojho milacika
    • Re:

      ty jseš gay jo vždyť toho chtějí jenom holky protože je sexy já přitom i brečím když ho vidím protože ho chci *8*
    • Re:

      Bože, když toho cukrouška vidím, tak mám na to strašnou chuť. Je prostě nádhernej chlap *8* *8* *8* *14* *14* *14*
  • ohh!!

    ich liebe dich mein schatz!! du bist der beste schauspieler der welt. ich liebe deine hauptperson in alarm fur cobra 11 - chris ritter ist sehr interessante mensch und mit semit sind sehr gutes team.
    grusse schatzi!! ciao!! emma
    • Re: ohh!!

      *7*
  • :-)

    je zlaty a do rexa sa strasne hodi
    cmuk :-)
    • Re: :-)

      napis mi na azet.sk moj nick je Dah-Siera *5*
  • MILUJEM TA GEDEON

    MILUJEM TA GEDEON SI TEN NAJKRAJSI CHLAP NA SVETE KEBY SOM TA MALA PRI SEBE TAK NEWIEM ..... MILUJEM TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    P.S-NEMATE NIEKTO JEHO VIAC FOTO AK ANO OHLASTE SA!!
    • Re: MILUJEM TA GEDEON

      ja mam jeho foto *14* *14* *14* *14*
      • gedeon burkhard

        je nejlepsí
    • Re: MILUJEM TA GEDEON

      ja mam nejake jeho foto a aj z novych casti cobry jaky sexi je tam
  • kkk

    Ahoj...nemáte náhodou někdo e-mail na Gedeona Burkharda? Nebo icq? Děkuji předem můj e-mail je v kolonce (e-mail)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit