Přejít na výpis diskuzí

Garrett Hedlund

OSOBNOST 31.12.2006 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neeeeeeej

    Garrett byl muj nejoblíbenější herec už od Troji... *5* a nic se nezměnilo...je jim pořád a bude jim pořád!!! Garrett forever *14* a mmchdm je uplně kráááásnej......ale to ani nemusim psát,dyk to musí všici videt na první pohled,že?? *14*
  • Garrett :)

    Garrett je naprosto skvělej herec! Vážně úžasnej! Dokážezahrát skoro všechno. Nechápu, že má tak málo nabídek na filmy. Například ve filmu čtyři bratři dokázal naprosto skvěle zahrát svou smrt. Obyvkle mě to rozbrečí a to i když si to už skoro umím přehrát před očima a vím co přijde. Jediná role s kterou si moc neporozumněl byl mMrtagh v Eragonovi.
    Jemu jdou spíše ti drsní záporáci než naivní kamarádi... *4*
    • praveze si myslim ze v eragonovi bol uplne uzasni a v roli murtagha si nedokazem predstavit niekoho ineho...a podla mna si prave touto postavou ziskal miliony faniniek(+este tym jackom mercerom)
    • Re: Garrett :)

      podle mě mu to tam (jako v eragonovi) slušelo asi nejvíc...
      • katuska162

        Re: Re: Garrett :)

        Taky Si mylsim Že V Eragonovi Byl Nejlepčí_! *4*
    • kjaneckova

      Re: Garrett :)

      Já si náhodou myslím, že mu to tam moc slušelo
  • alexe

    Garrett

    Happy birthday Garrett !!!*14* *14* *14* *14* *14* *14* škoda že je mu už 24..... nemůže bejt mladší?!*9*
  • miluju...:-*

    Hééj tá tapeta murtagh je ůžasná moc díky že ste ju sem dali!!
    ♥ ♥ ♥ Jinak je mega:
    ♥ K sežrání♥ ...
    ♥ Krásný ♥ ...
    ♥ Sexy♥ ...
    ♥ A ty očíííčka...♥
    ♥ VRRR...♥
    ♥ ♥ ♥ MILUJU HO :))****♥ ♥ ♥ ♥
  • Sakra on je tak pěkný:D *14* *1*
  • no baby ...neviem ci aj vy mate take info(ak ano dajte to sem vdet)..ale..kedze som sa davno ohladom garretta neinformovala tak som to minule isla napravit a..videla som nejake podozrive fotky jeho a kirsten dunst...myslite ze spolu chodia? *13* akoze to ze sa mi garry paci neznamena ze musi ostat naveky sam bez frajerky ale musi to byt prave henta? *16* ..mozno to neni pravda ale hovori sa o nej ze ta uz v hollywoode chodila s kazdym...
  • Všechno nejlepší k narozeninám Garrette
  • Garrett

    Řeknu to jednoduše....garrett je prostě nej nej nej...He is the best. *14* *14* *14*
  • Garrett je super...

    garrett je fakt neco... *14* *14* *14* *14* *14*
  • je to kus

    garett je proste uplne nejlepsi a nejroztomilejsi jj...asi si ho miluju.....tralala *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit