Přejít na výpis diskuzí

Garrett Hedlund

OSOBNOST 31.12.2006 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotazzzzz :P

    Tak Garrett je supeeer,souhlasim :o) ale lidi...kouknete do fotogalerky...na takovou tu fotku jak ma rozhozeny ty ruce a za nim je takový fialový pozadí...na tý bych ho vubec nepoznala...je to fakt on? :D ...no tak to by byl muj dotaz a mimichodem dneska nezapomente v 20:00 na primě-TROJA!!! *15*
    • no jasne ze to neni on...vobec sa nepodoba...a tiez nechapem ako sa medzi jeho dokonale sexy fotky dostal obrazok hentakeho kena ako z high school musical *16* *1*
    • Re: dotazzzzz :P

      Já bych ho taky nepoznala, protože to on fakt neni XD Jak si ho moh' někdo splést s tim šampónem? *8* Fakt moc jako *1* ROFL...
  • Tak lidišky, přihodila jsem dalších pár new fotek, takže za chvíli tu budou *3*
  • je krásnej

    je fakt krásnej.... *14*
  • Dotaz

    Ahojky lidi. Mám takovej dotazík. Nevíte, jestli u nás budou dávat v kině Georgia Rule? A pokud jo, tak kdy? Díky za odpověď. Garett je ten nejkrásnější borec, jakýho jsem kdy viděla. *3* *14*
    • Re: Dotaz

      Jo bude v kině bude. Americká premiéra je 11. května. Takže česká někdy v květnu XD
  • hele že mu to není blbý chodit pokaždý z někým kdo je starší než on *1* ten film na cestě byl hrozný *13*
    • *16* souhlas
    • Přesně *3*
  • For Garrett

    Milujem toho chlapca...JE BOZSKY, je taky sladky a pritom taky drsnak, je nevinny a zaroven tak hriesny, je najsamlepsi a chcem ho za manzela, ak ho stretnete, tak mu to odkazte...MILUJEM TA GARRETT *8*
    • tak toto si fest vystihla!!!jedna velka pravda toto su garrettkove vlastnosti *14* a aj ja ho milujem ale to by mu bolo treba povedat osobne *15*
  • chudak

    garrett je naprosto skvelej a kdyz umrel v troji a ve ctyrech bratrech tak sem se rozbrecela jako maly decko *9*
  • Hezkej je teda rozhodně!!! a hraje taky celkem dobře. (V Troje byl mnohem lepší a hezčí než Brad Pitt)
    • presne tak!a sak co brad pitt uz davno nie je nejaky extra sexymbol.tie casy kedy bol krasny hollywoodsky ken(blondacik s modrymi ockami)uz davno skoncili!a niekde som minule videla taku anketu ze ktory s hercov je najkrajsi a boli tam taky ako:orlando bloom,johnny depp ..aj garry aj brad.. no a garrettko mal najviac hlasov a pitt najmenej *15*
  • hezkej kluk

    Já s tebou maud úplně souhlasím. On je to nádhernej kluk. *14*
  • mno ja neci nic rikat ale eragonem mu kariera nezacala ale on hrav uz i v troje ... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit