Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Al Dhábba

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GABČA JE NEJ

    ZKRÁCENĚ:GÁBINKA JE NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!
  • Gába...

    Gábinka je nejlepší (aspoň pro mě), má nejkrásnější hlas na světě a včera byla jako vždy úúúúúúžasnááááá...:)
  • Pro Gábu

    Ahoj Gabčo:-)))))))))))Mám radost že ses dostala tak daleko..................
  • koncert

    http://www.radiovysocina.cz/index.php?lng=CZ&webid =8&akce=zobraz_clanek&id_clanku=285 koukněte na to!!!
  • Gába= superstar

    kgába je nej nej nejk
  • čau.Byla si dobrá
  • PRO GABU

    GABO ŠKODA ŽE SI VYPADLA MYSLEL SEM SI ŽE TO VYHRAJEŠ ŠKODA JINAK ŠEŠ HEZKA HOLKA PŘIJEMNA AŽ VYDAŠ CD TAK TO DOUFAM BUDE STAT ZA TO KOUPIM SI TO PRO ME ŠEŠ SUPERSTAR UŽ TIM JAK SI SE DOSTALA DALEKO GRATULUJU
  • Gága

    Ahoj Gábo, byla jsi vinikajicí!!!! Vsadila jsem se z kamoskou ze vyhrajes,ale bohuzel si prohrala a ja musim dohola:-(((( JSI VYBORNA ZPEVACKA
  • gaba ist a best!!!

    gabo ty ses nejlepsi z top12
  • Mě příjde že se strašně přetvařuje a je to druhá Langerová!!!Blééé!
  • ať se de vycpat!!!

    Kam se hrabe na Vlastu Horvátha! Je to jen nula, co dělá Vlastovi pozadí. Možná je nepřelédnutelná, ale má hnusná zhulený hlas, který se může líbit snad jedině hluchým!!!
  • ŠKODA

    ŠKODA ŽE SI VYPADLA ŠEŠ HEZKA HOLKA POJD NA MNE BABY
  • Čauky

    Ahoj Gabo moc jsem ti fadila byla si fajn
  • gába is best

    gába má nejlepší hlas a povahově j e tam ze všech taky nej!!
  • Gába je prostě nej (myslela jsem si že do finále půjde Gába a Vlasta ti jsou nejlepší, bohužel se to nesplnilo)
  • AHOJ GABO

    AHOJ GABO SI NEJLEPŠI FANDIL SEM TI BOHUŽEL SI VYPADLA ŠKODA ALE ŠEŠ SPEVAČKA AKOČKA HEZKA PEKNA HOLKA SIMON.
  • Gábriela

    Ahoj Gábo!Přeji ti v tvé kariéře mnoho úspechu!A když jsi v superstar vypadla byla jsem zklamaná,protože jsem ti posílala pokaždé hlasy!Ale 3 místo je taky dobré!! Tak ahoj Aneta :):):):):):):):)
  • příspěvek

    Moc ti fandim i když si vypadla ze super star,jsi zkrátka nej
  • doufam ze vyhraje GABRIELA ALL DHABA!!!! MOC JI TO PREJU!!!! ZPIVA MOC DOBRE, AJI DOBRE VYPADA!!! POROTA JU CHVALI!!! TAK SE BUDU MODLIT ABY GABA vyhrala!!! dOmInIkA
  • Gabriela al habba

    Ahojky moc ti fandim doufám, že superstar právě vyhraješ ty. :-) Andrea

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit