Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Al Dhábba

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim,nevim..

    dobrý...jsi jedna z těch lepších...někdy se mi tvoje písnička fakt líbí,ale někdy nic moc,prostě střídavě oblačno...Ale něco v tobě určitě bude=)
  • oprava ne pred ale prdel..hehe
  • ma strasne peknou pred.:D
  • Carodejnice

    ale ma neco do sebe, to je fakt. Skoda, ze je takova k***a. Kazdej ma sve chyby..
  • Zpívá moooc hezky!!!!!!Připadá mi jako taková "druhá" Aneta L.:)
  • můj favorit

    Gába je můj největší favorit,protože úžasně zpívá a trochu je podobná Anetě.A jmenuje se stejně jako já!!!!!!!!!!!!
  • Gabička

    Gába je nejjj!!!!!!!!!!!!!!
  • Gabča

    Gába JE JEDNOZNAČNĚ SUPERSTAR!!!!Nikdo neni lepší než ona,prosě nemaj šanci,Gabča je převálcuje....Jenom doufám,že nebude jako Aneta,která se nám uplně stratila,místo toho aby to byla pořádná superstar se všim všudy,ale taky né jako zfamfrnělá Šárinka,která houby umía hned musí mít svůj seriál a tak.....:) Závěr:GÁBA JE NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!
  • super Gaba

    Gaba je dost dobra je podle me nejlepsi.Urcite ji posilejte hlasy,protoze ona na to ma.
  • gába

    máš nádhernej hlas a do dalších kol ti přeju hodně štěstí:-)
  • je super!!!!
  • chyba

    Podle mě je Gabriela p**a, je to něco jak Sámer, toto je ČESKÁ superstar, nemá tady co dělat náká kráva kdesi z prdele která ani neumí zpívat...
  • Gába

    Gába je super, má úžasnej hlas a pohádam se s každým, kdo tvrdí opak! Prostě jí mooooc fandim a budu jí držet palce.
  • její klub http://kluby.quick.cz/klub.asp?klID=17262&k=11 při jdte se podívat
  • Gába Al dhába

    Myslim že ze superstar2 nejlíp ze všech zpívá Gába posílala jsem jí i hlasy a jsem ráda že postoupila. Koukněte se ne web: www.gabriela.al.dhába.superstar.dve.cz
  • Gabriela

    Gabriela je skvělá má úžasný hlas a trošku se podobá Anetě Langerové papa zdraví Andrea
  • Gabriela je skvělá
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBILA SES MI V SUPERSTAR.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A ÚSPĚCHY VE ZPÍVÁNÍ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit