Přejít na výpis diskuzí

František Peterka

OSOBNOST 6.1.2008 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Peterko,
    přeji Vám všechno nejlepší k Vašim zítřejším narozeninám!
    Vaše herectví ( a nejen to) hřeje u srdce.
    Jiří Čutka
  • Pane Peterko,preji Vam vse nejlepsi k Vasim narozkam a hl.zlepseni zdravi a at se Vam vse dari.Mam Vas strasne rada a nepromeskala jsem ani
    jeden Vas film.Jste skvely herec,charismaticky,pln energie,co je ve Vasich filmech,ktera prijemne kazdeho ok naladi a komedie pobavi.Skoda,ze kvuli spatnemu zdrav.stavu,jste musel prestat hrat...Ale filmy s Vami primo miluji,diky za ne...Mejte se moc hezky a at se Vam zdravi jen zlepsuje a jeste jste s nami tu,co nejdele...,jste stale porad pekny sympatak...
  • Hlavně pevné nervy a hodně moc zdravíčka.
  • Pan Peterka

    Je dobre ze se pan Peterka jako sportovec dostal k herectvi, a vubec nevadi ze se ve sportu nedostal tak daleko jak chtel, u nas doma ho vsichni milujeme. Skoda ze nema vic filmu. To jak prekonaval svuj uraz je pro me prikladem, hlubece se mu klanim a s uprimnou laskou na nej mysli protinozci. *14*
  • Vše nejlepší k narozeninám pane Peterko
  • Přání.

    Byl jsem s Vámi v době vaší nemoci a jsem s Vámi i v den Vašich 89.narozenin.Jste vzorem pro boj s nástrahami života a přeji Vám ještě mnoho šťastných chvil.
    • Re: Přání.

      Drahý Franto,snad si vzpomeneš jak jsme to v v uh.hradišti zvládali-já si vzpoměl na tvou rodinu,která byla tím vším,úcta Tvé památce přichází z Hluku a okolí UH,nikoliv z Libereckého krakje ,Pá Tvůj věčně smutný dětský přítel Zdeněk
  • Vše nej k narozkám přeje Tomas *3* *3*
  • Žije v Liberci kousek vedle mě.
  • josef.cajka
    Hodně zdravíčka a pohody.
    Poděkování za sebe i své děti.
    V rolích, které absolvoval byl excelentní, klobouk dolů, mistře.
  • Opožděně přeji panu Peterkovi k narozeninám vše nejlepší, hlavně to zdravíčko, toho potřebuje asi nejvíc. Je to nejenom skvělý herec, ale také člověk vysokých lidských kvalit, kterého si nesmírně vážím a mám moc rád. Hluboce smekám před vámi, co všechno ustojíte ! Váš věrný fanoušek Jirka z Hodonína *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit