Přejít na výpis diskuzí

František Peterka

OSOBNOST 6.1.2008 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Supr

    frantisek Peterka hral skvele krakonoše *3* *3*
  • Pan Peterka

    je skvělej herec znám ho především s komediálních rolí nezapomenutelná role Zítra to roztočíme drahoušku a jako Krakonoš byl taky dokonalej *4* Přeju ještě hodně zdraví !!!
    • Re: Pan Peterka

      Netušil jsem, že je tak stár :-o a von už má 87 let. vypadal ve filmu tak na 35 - 40
      • Re: Re: Pan Peterka

        Přesně tak, vypadal vždy až o dvacet let mladší než ve skutečnosti byl a taky hrál většinou role mladších mužů *4* Věřím, že by si ještě zahrál, ale měl bohužel komplikovanou zlomeninu.
        • daniela169

          Re: Re: Re: Pan Peterka

          Som rada, ze som sa dostala uplnou nahodou na tuto stranku. Vazim si panov hercov a som rada, ked sa dozvedam, ze mnohi este ziju a naopak ma zarmucuje skutocnost,
          ze vela z nich uz zial odislo.Bolo by uzasne sa stretnut s niektorymi osobne. Milujem stare filmy.Prajem vela stastia a zdravia.
          • Svalovec z hor!

            Chtěl bych ho taky ještě vidět,nejlépe v nějaké komedii,v těch je nezapomenutelný a nebo alespoň v dokumentu (prosím).
            Na plátně to byl vždycky frajer,chlap jak hora a i když své sportovní cíle nedotáhl do konce,svým zvláštním hereckým výrazem se vryl do paměti generací lidí. Dnes bych si v těch rolích nikoho jiného nepředstavil.
            Jsem sám sportovec a těžký úraz je pro nás těžká záležitost,o to víc si cením jeho síly a vůle se s tím vypořádat. Jiným slovem dříč,nehledě na věk.
            Přeji hodně štěstí a zdraví do dalších let a že jich určitě ještě bude.
  • Vše nej k narozkám přeje Kamil

    Vše nej k narozkám přeje Kamil souznitel v dnu narození Hany Zagorové. Dnes jsem se ale fotil s Ladislavem Mrkvičkou. *3* *3* *3*
  • pantri

    vše nej

    všechno nej k narozeninám:-) *3* *3*
  • Je mi to moc líto, ale to je život. Měl jsem ho moc rád a vážil si ho pro jeho velké srdíčko. Alespoň ho už nic nebolí.
  • neregistrovaný uživatel

    obdivuji pana Peterku,snad není úplně sám ,snad má kolem sebe rodinu a přátele, ale určitě je spousta vzpomínajících diváků, kteří mají v paměti kouzlo jeho osobnosti v civilním a přesvědčivém hereckém projevu.Pokud má možnost nahlédnout tyto stránky,zdravím a s upřímnou láskou na něj myslím.Vděčná divačka.
  • markof

    Pan peterka

    Byl vyborny herec a nejvic se i libilo jak zahral krakonose v krkonošskych pohadkach *3* *3*
  • Hodně zdraví pane Peterko a vitality !
  • Škoda dnes zemřel. Tato zpráva mě velmi zasáhla . Je mi ho líto. Byl to skvělý herec. :'( :(
  • Pane jo! 93, to je úctyhodný věk. Jenom je škoda, že pan Peterka již přes 20 let nehraje. Chápu jeho věk a zdravotní stav, ale byl to jeden z nejlepších herců 70. a 80.let. Takových je málo.
    Jinak hodně zdraví přeji :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit