Přejít na výpis diskuzí

František Peterka

OSOBNOST 6.1.2008 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Važený pán Peterka. K Vašim krásnym narodeninám Vám prajem veľa zdravia, šťastia a veľa príjemných chvíľ v tomto zaujímavom svete.
    Váš obdivovateľ zo Slovenska Peter Styk
  • Vážený pane Peterko, přejeme Vám z celého srdíčka hodně zdravíčka, štěstí a duševní pohody do dalších nejméně 100 let *4*
  • Pane PEterko, přeji Vám vše nej *4* , at se moc daří
  • Vážený pane Peterko,
    přeji Vám všechno nejlepší k Vašim zítřejším narozeninám!
    Vaše herectví ( a nejen to) hřeje u srdce.
    Jiří Čutka
  • Vše nej k narozkám přeje Tomas *3* *3*
  • Pan Peterka je suprovní herec a kapacita.Vždy když potřebuji vypnout,pustim si nějaký jeho film.Hodně zdraví pane Peterka.
  • Žije v Liberci kousek vedle mě.
  • Pane Peterko přeji Vám,hodně,hodně zdraví.Vaše dlouholetá fanynka.
  • ano
  • Měl jsem to cest poznat pana Peterku poznat osobne bydleli jsme ve sjným vchodu a hrozne rad jsem si snim povídal a opravdu je dobře ze se sněho stal herec je to osobnost *3* *3*
  • Pan Peterka je skvělý herec, hlavně jeho nezapomenutelné komediální role, už jsem je videla 100 krát, ale znovu a znovu člověka pobaví. Přeji Vám, pane Peterka hlavně hodně zdravíčka. Ilona M.
  • lidicky zije jeste pan peterka?
  • Re: Přání.

    Drahý Franto,snad si vzpomeneš jak jsme to v v uh.hradišti zvládali-já si vzpoměl na tvou rodinu,která byla tím vším,úcta Tvé památce přichází z Hluku a okolí UH,nikoliv z Libereckého krakje ,Pá Tvůj věčně smutný dětský přítel Zdeněk
  • Vše nejlepší

    Drahý Františku, z celého srdíčka Vám přeji vše nejlepší k narozeninám, hlavně pevné zdravíčko *4*
  • Přání.

    Byl jsem s Vámi v době vaší nemoci a jsem s Vámi i v den Vašich 89.narozenin.Jste vzorem pro boj s nástrahami života a přeji Vám ještě mnoho šťastných chvil.
  • pantri

    vše nej

    všechno nej k narozeninám:-) *3* *3*
  • Vše nej k narozkám přeje Kamil

    Vše nej k narozkám přeje Kamil souznitel v dnu narození Hany Zagorové. Dnes jsem se ale fotil s Ladislavem Mrkvičkou. *3* *3* *3*
  • markof

    Pan peterka

    Byl vyborny herec a nejvic se i libilo jak zahral krakonose v krkonošskych pohadkach *3* *3*
  • držím pěsti

    ...skvělý člověk...jeho projev na plátně pohladí...
  • Supr

    frantisek Peterka hral skvele krakonoše *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit