Přejít na výpis diskuzí

Emil Zajac

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je ale fičák, co?

    Srandista... no coment - fandila jsem mu!
  • megafičák

    Emčo fandila jsem ti nejvíc pozdravuj Radka a Davídka
  • souhlasim bez neho to je o nicem uz n to skoro nekoukame .jen na dueli atd. uz fandim je luisovi a vldkovi
  • Emilek

    Připojuji se ke chvále na Emila je to bezva kluk!!! Už to tam bez něj není ono a možná by to bylo na Slovensku s ním lepší, nějak to tam nejede a není už legrace, a o tom to má být.Za něj jedině Vladko, ale už to bez něj nezvládá, je to také jen člověk. Děkuji Eva (59!) To jsem asi nejstarší fanynka co??? Tak Emilku třeba jako druhá máma už mám jedno děcko adoptované klidně Vás přiberu už by s Vámi nebylo tolik práce!!! Pa pa
  • Seš fakt super!!!!! Škoda že si tam nevydržěl dýl.... to by si jim pak ukázal fičák!!!! Jinak pozdravuj synečka... a manželku!!!! Pa Marky!!!!
  • Smutek

    Ahoj Emile, strašně jsem ti fandila, a to úplně nejvíc. Dodnes mi ve vile chybíš. Máš krásnou ženu a syna, tak buď na ně hodný. Fandím Vám.
  • TO JE FIČÁK

    to je fičák co?Kdybys neprohrál v duelu tak bys ted byl na Slovensku.To je škoda,ted tam není taková sranda jak tam bývala!
  • pondeli

    Ahoj Emile nechtěl by jsi přijet k nám mamka by tě chtěla vidět.A klidně přijed i s rodinou.Je mi to líto že jsi vypad v duelu je to škoda.Všichni jsme ti fandily.Ale přijed prosím mamka tě fakt chce vidět.To byla sranda ja jsi říkal že to se fakt berem????Tak přijed moc tě o to prosím aji s celou rodinou ale chceme tě vidět.Zdraví tě Petr a celý BRNO-VINOHRADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
  • Doufám

    že to dotáhne do konce a do duelu bych ho viděl s Michalem. Emile jsi dobrej řízek, máš mojí podporu.
  • Emil musí vyhrát!Je nejlepší.Má smysl pro humor, nejlepší názory a je ke všem férovej!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit